Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

No šodienas, 27. maija vakara līdz pat nedēļas beigām portālā Pietiek būs iespējams bez maksas lejuplādēt 2010. gadā iznākušo, bet joprojām aktuālo rokasgrāmatu "Kā nozagt miljardu".

Šajā grāmatā publicētais apjomīgais dokumentu klāsts uzskatāmi parāda, kā "Ventspils saimnieks" daudzu gadu laikā nozaga Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem īpašumus un mantu, kuras kopvērtība varētu būt lēšama pat uz miljardu eiro, un kādu iemeslu dēļ viņš pēc tam lielāko daļu no šīs mantas pazaudēja.

Visprecīzāk grāmatas saturu raksturo tās pēcvārds: "Vai jūs gribat varu, ko dod tiešām liela nauda? Iespēju nopirkt gandrīz visu un gandrīz ikvienu? Iespēju ar simtiem tūkstošu finansēt vienu ekspremjeru, bet otru telefoniski lamāt, kamēr viņš „vada” otrā galā stāv miera stājā?

Bet varbūt jūs gribat bagātu arābu iecienītā Londonas drēbju veikalā iztērēt virs simt tūkstošiem? Sagāzt pagrabā vīnus vēl par pārsimt tūkstošiem? Ik pa pāris mēnešiem palaist meitiņu šopinga tūrē pa pasauli?

Jūs to patiešām gribat? Tad mācieties nevis no gudreļiem, kas paši ir pliki kā baznīcas žurkas, bet gan no cilvēka, kas pierādījis savu varēšanu.

Nozagt ievārījuma burku vai vistu – tas nav grūti. Bet nozagt Latvijas valstij kopumā vismaz miljardu – tas jau ir kaut kas.

Protams, tas nav vienkārši un viegli – pat nedomājiet. Tas ir liels un smags darbs – divus gadu desmitus locīties, slēpt pēdas, piebarot piebarojamos, dresēt dresējamos un nemitīgi skatīties, kā kaut ko nokampt citiem profesionāliem kampējiem.

Ja arī jūs vēlaties šādi izdevušos dzīvi, tad šajā grāmatā minētie padomi domāti tieši jums. Bet, ja nu tomēr nevēlaties tādu ne sev, ne saviem bērniem, - lasiet un vienkārši lieciet aiz auss, kādiem cilvēkiem mūsu zemē labi klājas."

Novērtē šo rakstu:

0
0