Menu
Pilnā versija
Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Viedais Manels · 06.05.2023. · Komentāri (53)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā godā celta”.

Šī ir tā pati Saeimas deputāte Inese Lībiņa-Egnere, kas 2021. gada 12. novembrī ar savu balsojumu juridiski padarīja Latviju par totalitārāko valsti pasaulē. Vienīgo zemi uz planētas, kur VISU LĪMEŅU “brīnumpotes” vai kroņa vīrusa neskartajiem tautas priekšstāvjiem liedza balss tiesības.

Jau tolaik cilvēkiem, kas nebija galīgi tumsoņas, - acīmredzot valdošās koalīcijas politiķi pie apgaismotajiem nepieder –, bija skaidrs, ka saņemtā pretkovida pote nepasargā no vīrusa pārnēsāšanas. Tāpēc cilvēktiesību ierobežošanai nepotētajiem iedzīvotājiem un līdztekus politisko tiesību atņemšana deputātiem nebija medicīniski pamatota. Tagad tas ir zināms oficiāli. Ļaužu vienīgais “noziegums” bija neriskēt ar veselību un dzīvību, atsakoties no bīstamas injekcijas.

Taču voluntārā diskriminācija ne tikai nav nosodīta, bet vietumis turpinās joprojām. Varas partijas, t. sk. nākamā tieslietu ministre, Saeimā nobloķēja falšās pandēmijas laikā pieļauto kļūdu (lasi – ļaundarību) pārskatīšanu. Arī individuāli pučiste “pelnus uz galvas nekaisa”.

Par kādu tiesiskumu var runāt vīzdegune, kas postulēja, ka “sertifikāts būs spēkā esošs dokuments arī pēc ārkārtējās situācijas, kas sniegs cilvēkiem iespēju apmeklēt kultūras pasākumus, turpināt darba gaitas, apliecinās citas iespējas PILNVĒRTĪGAI dzīvei Latvijā un ārvalstīs”.

Secinu, ka Lībiņas-Egneres izpratnē demokrātija ir segregācija un pamattiesību liegšana citādi domājošajiem. Jā, pēc Bordāna “eža cimdiem” var šķist, ka situācija justīcijas lauciņā ir uzlabojusies. Taču reālas pārmaiņas varam gaidīt tikai tad, kad pie atbildības tiks saukti prettiesisko lēmumu pieņēmēji pašā augstākajā līmenī un tieslietas atradīsies zem pastāvīgas sabiedrības uzmanības lupas.

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/413334-tieslietu-ministre-nevainiguma-prezumpcija-tiek-un-tiks-augsta-goda-celta

Novērtē šo rakstu:

145
17