Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka Rīgas domes koalīcija ir vienojusies par maksas palielināšanu par ēdināšanu galvaspilsētas izglītības iestādēs, ņemot vērā pārtikas cenu straujo pieaugumu visā pasaulē un ēdinātāju nespēju sniegt pakalpojumu par pašvaldības finansēto summu - 1,42 eiro apmērā.

No šīs publikācijas nākas secināt, ka Rīgas domes vadība nav spējusi vienoties ar LR Izglītības un zinātnes ministriju par papildu finansējuma piešķiršanu ēdināšanai. Kā arī nevar apgalvot to, ka neviens no ēdinātājiem nebūtu gatavs nodrošināt ēdināšanu par esošo likmi, jo konkurss no pašvaldības puses nav rīkots un līdz ar to nav iespējams izdarīt objektīvus secinājumus par to, ko ēdinātāji var vai nevar piedāvāt!

Vispārējas krīzes apstākļos mūsu valstī brīvpusdienas bērnudārzos un skolās ir ļoti liels atbalsts Rīgas ģimenēm, tāpēc nav skaidra šāda rīcība no Rīgas domes vadības, kā arī tas kārtējo reizi parāda nespēju rast risinājumu grūtās situācijās, bet gan šīs situācijas risinājumu novelt uz rīdziniekiem vēl jo vairāk uz ģimenēm ar bērniem.

Ko krīzes laikā dara normāli politiķi un varas iestādes? Palielina sociālo atbalstu! Ko krīzes laikā dara tā sauktie "progresīvie" politiķi un varas iestādes Rīgā? Viņi samazina sociālo atbalstu un dažiem vecākiem atņem brīvpusdienas bērniem...

Šis ir šausmīgs priekšlikums savā cinismā - krīzes laikā atņemt bērniem pusdienas! To nevar pieļaut!

Novērtē šo rakstu:

66
1