Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Cepumi, kurus Rīgas 49. bērnudārza bērni bija cepuši kā dāvanu Nacionālo bruņoto spēku karavīriem Latvijas armijas 99. dzimšanas dienā, līdz karavīriem tomēr netika, - vismaz daļa no tiem šodien nonāca ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (Vienotība), aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa (ZZS) un Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) kuņģos.

10.jūlijā Latvijas armija atzīmē 99. dzimšanas dienu, un Bergmaņa vadītā Aizsardzības ministrija aicina ikvienu valsts iedzīvotāju piedalīties armijas dibināšanas gadadienai veltītajā akcijā „Pasveicini karavīru!”.

Aicinājums skan - ja tavs radinieks, draugs, kaimiņš vai cits pazīstams cilvēks ir Nacionālo bruņoto spēku karavīrs vai zemessargs, iepriecini viņu armijas dzimšanas dienā ar sirsnīgu sveicienu. Tie var būt labi vārdi īsziņā, telefona zvans, sociālā tīkla profilā ievietots sveiciens, sen neredzēta cilvēka apciemojums vai jebkurš cits patīkams pārsteigums pēc tavas izvēles.

Taču pats ministrs Bergmanis kopā ar saviem kolēģiem Rinkēviču un premjers Kučinski izvēlējās citu veidu, kā „pasveicināt karavīrus”, - Rinkēvičs sociālajā tīklā Twitter izvietojis fotogrāfijas, kurās redzams, kā šī kompānija trijatā uzkož cepumus, kurus to cepēji – bērnudārza bērni patiesībā bija gatavojuši Latvijas armijas karavīriem.

„Kopā ar ministru prezidentu @MarisKucinskis un aizsardzības ministru @RaimondsBrg baudījām karavīru ēdienu Ādažos, īpaši gardi Rīgas 49.bernudārza bērnu pašu ceptie cepumi- dāvana  @Latvijas_armija karavīriem dzimšanas dienā,” – tā Vienotības pārstāvis Rinkēvičs aprakstījis pamielošanos, karavīriem nočieptos bērnu cepumus aprakstot ar vārdiem: „Sirsnīga velte!”

Neviens no trim cepumu mīļotājiem šodien nevēlējās sniegt nekādus komentārus par savu rīcību.

Novērtē šo rakstu:

830
21