Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tuvākajās dienās publicēsim pilnu fotogrāfiju, par kuras fragmentā redzamo cilvēku atpazīšanā lūdzām palīdzību Jums, cienījamie Pietiek lasītāji. Taču nu mums ir jauns lūgums, kas saistīts ar kādas augstas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas automašīnas „darījumu”.

Stāsts īsumā ir tāds: šīs amatpersonas deklarācijā par 2015. gadu ir parādījusies vēl viena automašīna, - tā ir 2011. gada izlaiduma Toyota RAV4, kurai īpašnieku maiņas laikā tātad apritējuši četri gadi.

Šī VID amatpersona nav uzrādījusi ne darījumu, kura ietvaros automašīna būtu nonākusi tās īpašumā, ne arī dāvinājumu vai, piemēram, automobiļa laimīgu atrašanu, - Toyota RAV4 tās īpašumā ir vienkārši parādījies.

Turklāt arī konkrētās VID amatpersonas deklarācijas oficiālo ienākumu un uzkrājumu deklarācijas sadaļas nerada iespaidu, ka amatpersona būtu varējusi atļauties šādu pietiekami dārgu pirkumu.

Taču Ināras Pētersones (attēlā) vadītais VID neko īpašu šajā situācijā nesaskata, vēl vairāk – tiek apgalvots, ka konkrētajai amatpersonai, kas ir Pētersonei pietuvināto lokā, esot bijis likumīgs pamats automašīnas iegādi neuzrādīt.

VID atbilžu būtība ir – konkrētā amatpersona šo auto iegādājusies par summu, kas nepārsniedz divdesmit minimālās mēnešalgas, tāpēc darījums nemaz neesot bijis jāuzrāda.

Tātad VID apgalvo, ka pērn ir bijis iespējams 2011. gada izlaiduma automašīnu Toyota RAV4 iegādāties par summu, kas mazāka par 7200 eiro, un ka tieši šādu darījumu veikusi augstā VID amatpersona.

Tas tad arī ir jautājums, ar kuru vēršamies pie Jums, cienījamie Pietiek lasītāji: vai Jūs ar Jūsu zināšanām un pieredzi domājat, ka šāda tirgus cena šādai automašīnai pērn patiešām ir eksistējusi? Jau iepriekš paldies!

Novērtē šo rakstu:

0
0