Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

„Šodien Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars Vecrīgā samaksāja 84 Ls par klambura noņemšanu, esot visiem zvanījis, bet neviens nav piekritis atlaist bez maksas. Auto ar valsts numuru BB 8000 ir bloķēts daudzas reizes un laists bez maksas vaļā turpat Vecrīgā, Smilšu ielā,” – šādu ziņu Pietiek šajās dienās saņēma no kāda lasītāja. Savukārt pašam Cimdaram ir cits skaidrojums – publicējam to pilnībā:

„Atbildot uz Jūsu jautājumiem, apliecinu, ka šonedēļ Centrālās vēlēšanu komisijas automašīnai ir ticis uzlikts sods par neapmaksātu stāvēšanu maksas stāvvietā pie Centrālās vēlēšanu komisijas ēkas Smilšu ielā 4 Rīgā. Soda naudas apmērs - 84 lati. Vēršu uzmanību, ka automašīna ar valsts numuru BB8000 ir iestādes (Centrālās vēlēšanu komisijas), nevis mana automašīna.

Šogad riteņu bloķētājs Centrālās vēlēšanu komisijas automašīnai ir ticis uzlikts divas reizes. Abus uzliktos sodus esmu samaksājis (ņemot vērā, ka mūsu iestādei nav šofera un parasti es esmu atbildīgs par šīs automašīnas novietošanu un stāvvietas apmaksas kārtības ievērošanu).

Tomēr uzskatu, ka situācija, kad Centrālajai vēlēšanu komisijai pie sava biroja ēkas nav iespēju saņemt autostāvietas atļauju bez maksas iestādes automašīnas novietošanai nav normāla. Esam mēģinājuši šo situāciju risināt, lūdzot Rīgas Domi ierīkot šādu autostāvietu, taču līdz šim mums to nav izdevies panākt. Saņēmām atbildi, ka šādu iespēju neparedz Rīgas Domes saistošie noteikumi.

Kā iestādes, kuras birojs atrodas Vecrīgā, vadītājs esmu ieinteresēts sistēmiska risinājuma rašanā. Būšu pateicīgs par palīdzību.”

Novērtē šo rakstu:

0
0