Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunās grāmatas Cits ķēķis: zem likumīgā „jumta” izdevēji atvainojas visiem lasītājiem, kam grāmatu nav izdevies iegādāties.

Grāmatas tirāžas pirmā puse negaidīti ātri tika izpirkta jau aizvadītajā trešdienā un ceturtdienā, un diemžēl arī ar piektdien grāmatnīcām nogādāto otro tirāžas pusi visiem interesentiem ir izrādījies par maz.

Īpaši jāatvainojas lasītājiem ārpus Rīgas, kam bija iespējams nosūtīt pavisam nelielu sākotnējās tirāžas – 6000 eksemplāru – daļu.

Ņemot vērā situāciju, izdevēji ir raduši iespēju nodrukāt papildu tirāžu 3000 eksemplāru apjomā, ko tipogrāfija sola nogādāt grāmatveikalos jau nākamās nedēļas sākumā. Savukārt pēc tam tiks lemts par Cita ķēķa izdošanu e-grāmatas formā.

Cita ķēķa izdevēji izsaka īpašu pateicību Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadībai, kas ar savām aizvadītās nedēļas darbībām un publiskajiem izteikumiem ne tikai spilgti apliecināja grāmatā aprakstīto faktu un izteikto secinājumu patiesumu, bet arī ar visiem spēkiem veicināja Cita ķēķa noietu un sabiedrības interesi par grāmatu.

Kā šīs pateicības apliecinājumu izdevēji ir nosūtījuši pa grāmatas brīveksemplāram Jutai Strīķei, viņas „labajai rokai”, grāmatā bieži pieminētajam Jurim Jurašam un Satversmes aizsardzības biroja direktoram Jānim Kažociņam.

Saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem minētajām amatpersonām būs iespējams šīs veltes paturēt personiskajā īpašumā.

Novērtē šo rakstu:

0
0