Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas izvēles.

Mana sirdsapziņa vairs neļāva man palikt žurnālistikā, jo es pārstāju ticēt tam, ka, darot šo darbu, es spēju panākt sabiedriskās dzīves uzlabojumus.

Tādēļ esmu pieņēmis lēmumu aiziet no žurnālistikas un iesaistīties politiskajā komunikācijā. Paralēli ar to man būs neliela saimnieciska darbība – valodu kursu pasniegšana pieaugušajiem.

Kopš šā gada 2. janvāra es vairs neesmu veidojis ziņu sižetus Latvijas Televīzijā. Pēdējos divus mēnešus nostrādāju raidījumā “Aizliegtais paņēmiens” un vairāk nodarbojos ar informācijas vākšanu par dažādām tēmām.

Janvāra izskaņā portālā http://cv.lv  ieraudzīju “Progresīvo” darba sludinājumu par to, ka tiek meklēts komunikācijas speciālists. Es pieteicos šai amata vietai atklātā konkursā. Neviens no “Progresīvajiem” mani nav uzrunājis pirms šī pieteikuma iesniegšanas.

Gan pirms konkursa, gan konkursa laikā savus darba pienākumus televīzijā esmu pildījis profesionāli, nepieļaujot neobjektivitāti vai nosvēršanos par labu kādam konkrētam politiskam spēkam.

Uzzinot konkursa rezultātus, nekavējoties paziņoju priekšniecībai savu lēmumu - aiziet no televīzijas. Līdz pirmajai darba dienai "Progresīvajos" pagāja apmēram divas nedēļas. Šajā laikā es  profesionāli pildīju savus darba pienākumus, saglabājot žurnālistisko neitralitāti.

Apliecinu, ka līdz pēdējai darba dienai sekoju žurnālistikas principiem. Ne reizi savas karjeras laikā es neesmu pieļāvis politisko ietekmi uz manu darbu vai politisko angažētību manā darbā.

Novērtē šo rakstu:

14
75