Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.

Pirmais. Visu cieņu pasākuma organizatoriem un tiem, kas vēlas to apmeklēt, taču šis nav mītiņš pret obligāto vakcināciju un visu ar to saistīto. Tas ir Šlesera kunga dibinātās partijas reklāmas pasākums. Visa saistītā retorika, ieskaitot Egilam Levitam izvirzītās prasības, par to liecina.

Organizēt reklāmas pasākumus nav aizliegts, un to pat vajag. Vienkārši tas arī ir skaidri ir visiem jāpasaka. Lai vēlāk nesanāk vilšanās.

Un otrais. Jau stāstīju, ka vairākas dienas pirms 18. augusta man regulāri, vairākas reizes dienā zvanīja Valsts drošības dienests. Tāpat no dažādiem cilvēkiem saņēmu mājienus, ka es tikšu aizturēts un man liegs doties uz mītiņa norises vietu. Mērķis tam esot viens – lai netiktu pieļauta vardarbība. Tas viss laikā, kad es faktiski katru dienu aicināju cilvēkus nepakļauties provokācijām un nepieļaut neko, kas kaut attāli līdzinātos vardarbībai. Kā atceraties, pasākums notika priekšzīmīgi.

Ko tagad dara Šlesers? Pilnīgi neslēpti aicina gāzt Kariņa un Levita režīmu un darīt to nākamo sestdien. Ja “režīma gāšana” nav vardarbība, tad es nezinu, kas tas ir. Tikmēr Šlesers jau gandrīz mēnesi atlaiž šādā stilā, un neviens Facebook satura filtrs to necenzē.

Tam tikai divi izskaidrojumi. Vai nu sestdienas pasākums ir ar “režīmu” saskaņots (kam arī varbūt dažādi skaidrojumi), vai arī drošības dienesti to neņem nopietni. Galu galā kungi Brioni uzvalkos un dāmas ar birkinsomiņām nekad nevienu režīmu nav gāzuši. Nevienā valstī un nekad. Un to nedarīs arī Šlesers. Tieši un skaidri, ko es domāju par Šleseru.

Šlesers ir Vienotības projekts. Tiem, kuri to nesaprot, laiks to saprast. Visus šos gadus slavēja valdību. Nekad nav palīdzējis opozīcijai. Tagad mērķis mazināt opozīcijas patieso spēku. Iesūtīja cilvēkus, lai šķeltu manis veidotu partiju. Pēc pusmēneša šizofrēniski piedāvā apvienoties, kad neizdodas sašķelt partiju. Atveriet taču acis.

Novērtē šo rakstu:

21
31