Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas, ja nu kāda nelaime notiek.

Formāli es esmu sludinājis vardarbību, jo tekstā ir izmantota alegorija par rīkstītēm (žagariņiem). Patiesais iemesls - spēle ir uz lielām likmēm. Es esmu nopietnākais pretinieks.

Mani mēģina demonizēt arī ebreju jautājumā, kaut gan vienmēr esmu paudis ebrejiem atbalstošu pozīciju un aicinājis mūsu tautu līdzināties ebrejiem. Demonizācija notika, kad uzskatāmi parādīju, kad mani, veselu cilvēku, diskriminē, aizliedzot ieiet restorānā, sporta zālē vai citur. Ar ko tas atšķiras no aizlieguma sēdēt uz soliņa?

Es esmu par brīvību un pret cilvēku dalīšanu! Un simboli ir zaļi, dzelteni, zili, jebkādi. Es varu piespraust dzeltenu auseklīti vai zaļu zvaigzni, no tā būtība nemainās - mani, pilnīgi veselu cilvēku, diskriminē, it kā es būtu netīrs, neiederīgs sabiedrībā, it kā es nevaru sēdēt uz soliņa. Un es zinu, pie kādām šausmām vēsturē tas noveda. Es nevēlos tam atkārtojumu.

Mans bans Facebook nav “robotu” roku darbs, bet politisko pretinieku. Turpmāk mana komunikācija būs retāka, bet vēl precīzāka. Sekojiet man! Jums ir jāsaprot, ja no trases noņems mani, politiskā opozīcija beigsies. Es esmu spēcīgākais pretinieks viņiem, tāpēc loģiski man ir jāiztur spēcīgākais sitiens. Lai Jums jauka diena!

* Latviski – aizliedzis, izslēdzis

Red.piez. Pašlaik Aldis Gobzems jau ir sekmīgi atgriezies Facebook un ir visādi sveiks un vesels.

Novērtē šo rakstu:

51
15