Menu
Pilnā versija
Foto

Faktu viltošana Valmieras cietumā

Pietiek lasītājs · 26.04.2018. · Komentāri (7)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pagājušā gada nogalē Pietiek publicēja divus rakstus par Valmieras cietumu, tā apstākļiem un tobrīd vēl apcietinātā Mārtiņa Karaseva pieredzi tajā. Piedāvāju nedaudz paskatīties, kā ir attīstījusies šī situācija.

Pietiek lasītājiem ir iespēja iepazīties ar trim dokumentiem. Pirmajā no tiem Karasevs kopā ar citiem ieslodzītajiem izsaka kolektīvu pateicību Valmieras cietumu priekšniekam Bašķa kungam un psiholoģei Apsītei par ieguldīto darbu ieslodzītajiem resocializācijā, nodrošinot iespēju piedalīties dažādās darba grupās. Par izteikto pateicību Ieslodzījumu vietu pārvalde informējusi arī Valmieras cietuma administrāciju.

Hronoloģiski seko pirmā publikācija Pietek. Par to, ka Bašķa kungs ir informēts, var pārliecināties otrajā dokumentā. Karasevam tiek liegta iespēja saņemt no noliktavas pērļošanai nepieciešamās lietas, tajā skaitā adatas. Atbilstoši MK noteikumiem notiesātajai personai ir tiesības uzglabāt adatas, turklāt, kā lasāms šajā dokumentā, Karasevam esot konstatēts pārkāpums, par ko viņš atbilstoši tiek arī sodīts. Kāds tieši ir pārkāpums, netiek precizēts un paskaidrots.

Un tad seko pats interesantākais, iepazīstoties ar trešo dokumentu, noskaidrojas, ka Karasevam pārkāpums Valmieras cietumā līdz lūgumam saņemt pērļošanas lietas nemaz nav konstatēts un reģistrēts. Līdz ar to Valmieras cietuma vadība ne tikai nelikumīgi ir sodījusi Karasevu, bet arī falsificējusi pārkāpumu un apmelojusi Karasevu!

Dokumenti

FotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

11
7