Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.

Iekšlietu ministram Ģirģenam būtu nekavējoties jāpārtrauc nodarboties, kā viņš pats saka, – ar vietējo uzņēmumu iznīcināšanu (skatīt foto)!

Tā vietā viņam būtu jāpamostas un beidzot jāattopas, kas viņš ir. Viņš ir iekšlietu ministrs, kura rīcībā ir gan savs birojs, gan vesela ministrija, gan visas spēka struktūras (dienesti), slepenpolicisti un kas tik vēl nee!

Ministr Sandi Ģirģen, šorīt no paša rīta uzdod savam birojam sagatavot Tev informāciju par mirstību Latvijā pēdējo 5 gadu laikā pa mēnešiem un sīkāk pa nedēļām. Ar visiem nāves iemesliem. Tāpat arī informāciju par hospitalizētajām personām pēdējo 5 gadu laikā, kur redzams, cik personas un ar kādām slimībām (gripa un citām) tikušas hospitalizētas rudens/ziemas/pavasara slimošanu sezonās visos šajos gados.

Un tad lai Tavs birojs īpaši izceļ pēdējo gadu. Un tad salīdzini šos ciparus. Papēti, piemēram, kur pazudusi gripa. Un salīdzini, par cik tad īsti nāvēm ir pēdējā gadā vairāk nekā iepriekšējos desmit. Ja rodas aizdomas, ka nāvju skaits nav lielāks un faktiski neatšķiras no dinamikas pa gadiem, turpini izmeklēšanu.

Tālāk uzdod, lai sagatavo Tev analīzi par visiem testu nodošanas punktiem, kur redzams, kā precīzi sadalās šie 12 000+ testi, kas it kā katru dienu uz papīra tiek veikti. Palūdz arī visu personu vārdu un uzvārdu sarakstus par pēdējām 10 dienām. Tātad tur jābūt failam ar 100 000+ vārdiem un uzvārdiem. Vai arī skaidri jāsaprot, ka testi labākajā gadījumā tiek taisīti vieniem un tiem pašiem cilvēkiem.

Tad palūdz to pašu par pēdējiem 6 mēnešiem. Tad pie reizes izpēti dīvainās naudas plūsmas par testiem. Ir šādi dati Tev vispār? Jau pārbaudīji? Un nevajag aizbildināties un attaisnot savu nevarību un impotenci ar kaut kādu datu aizsardzību. Tu esi iekšlietu ministrs, Tu atbildi par nacionālo drošību, un Tev ir šādas pilnvaras! Rīkojies!

Kad būsi to izdarījis, ierosini izmeklēšanu, izveido speciālu vienību – vīrusa afēras noziegumu izmeklēšanas brigādi un ierosini resoriskās pārbaudes un krimināllietu uzsākšanas par iespējamiem testu viltojumiem un/vai dīvaino testu apmaksas kārtību, kur vieniem maksā vairāk.

Tāpat rosini pārbaudi par manipulācijām ar skaitļiem medijos, par nebijušo nāvju skaitu, sabiedrības mānīšanu un valsts esošo un aizņemto resursu izzagšanu, sākot no valdības. Tad ierosini pārbaudi, kāpēc Viņķele atteicās no Pfizer vakcinām, lai Vienotības Aksels Roshofs varētu izplatīt Astra Zeneca, turpat arī paskaties darījumus ar bomžu firmām. Tev ir tāds resurss, tas viss ir Tavā pakļautībā. Tev to būtu jāzina labāk par visiem.

Izmeklē, lai ir stingra kontrole un skaidrība, cik un kas nozog un uzvārās uz šī, nevis sēdi stundām katru dienu modernajā Clubhouse (tātad laika Tev pietiek) un tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par lielo aizstāvi un glābēju, kamēr patiesībā esi uzdevis policijai, kā pats saki – veikt vietējā biznesa iznīcināšanu un Latvijas iedzīvotāju terorizēšanu, ko apliecina miljons, kas uzrēķināts sodos un par ko vakar stāsta mediji.

Un publicē sabiedrībai šo šorīt iegūto informāciju par mirstību valstī un sniedz savu analīzi, kāpēc valdība tautu par muļķiem uzskata. Uz diviem krēsliem nosēdēt nevienam nav izdevies. Parasti nokrīt no abiem.

Un, ja to nevari, kas iepriekš rakstīts, tad pieredzes apmaiņa Zviedrijā vai Norvēģijā būs īstā vieta. Tur cilvēkus nečakarē.

Novērtē šo rakstu:

124
16