Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā "Likums un kārtība" un paziņot par atkāpšanos no valdes līdzpriekšsēdētāja amata. Manis pārstāvētās vērtības nav savienojamas ar mana kolēģa Alda Gobzema komunikācijas stilu ar partijas biedriem un dibinātājiem.

Es nevēlos izlikties, kas viss ir kārtībā un regulāra cilvēkus aizvainojoša publiska komunikācija no mana kolēģa puses ir norma. Uzskatu, ka pastāv lieli šķēršļi to mērķu sasniegšanai, kurus no mums sagaida parijas biedri, dibinātāji un atbalstītāji.

Es turpināšu pie tiem strādāt, bet jau bez Alda. Priekšā ir ļoti daudz darba, jo mums visiem kopā būs jācīnās par savām tiesībām un, iespējams, jāsaņem daudzi jauni "pārsteigumi" no valdības.

Es pateicos partijas valdei, partijas dibinātājiem, biedriem un atbalstītājiem par atbalstu un novēlu panākumus turpmākajā darbā.

Manis izsludinātā operatīvās darba grupas sanāksme notiks, kā bija plānots, 5.07. plkst. 20:00, un tai var atkārtoti pieteikties pie manis: 25516343.

Ļubova Švecova:

Jebkura pieredze ir vērtība. Ar Jūliju Stepaņenko es pievienojos jaundibinātajam politiskajam spēkam “Likums un kārtība “, kopā ar viņu tagad pieņemu lēmumu izstāties. Paldies par pieredzi partijas dibinātājiem un biedriem.

Novērtē šo rakstu:

16
12