Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Neraugoties uz Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa „mājienu ar mietu”, Jāņa Bordāna un Jura Juraša partijas Konservatīvie pārstāvji tomēr bija ieradušies „iepriecināt” Ogres svētku dalībniekus ar savu aģitācijas telti. Publicējam ekspresīvu E. Helmaņa un J. Bordāna saraksti sociālajā tīklā Facebook.

Egils Helmanis: Nelūgtie Ogres svētku viesi ir ieradušies. Ogres novada iedzīvotāji, Jums ir iespēja izteikt savu viedokli viņiem par sabiedriskā transporta neesamību Ogres novadā. JKP (Konservatīvie) vada Satiksmes ministriju.

Jānis Bordāns: Jāsaka, nu ļoti dīvainus ierakstus raksta Valstspilsētas mērs Latvijā un vienas no lielākajām partijām līderis. Valdību (Nacionālās apvienības partneri) veidojošās partijas Konservatīvie cilvēkus, kuri aicina latviešus nepalikt mājās vēlēšanās un balsot par valstiskām partijām, šis politiķis sauc par "nelūgtiem viesiem". Tas, ko Konservatīvie, es, Jānis Bordāns, Evita Zālīte Grosa, Normunds Žunna un citi vakar darījām Ogrē, saucas Satversmes pildīšana, valstiski atbildīga rīcība un patriotisms, nesēdēšana mājās, bet darīšana.

Bet, ja NA politiku saprot tā, kā to saprot Helmanis (visi manā pilsētā ir nelūgtie viesi, tā kā Krievijā), tad jau nav jābrīnās, ka latvieši nevar saprasties un valsts neattīstās. Jāsaka, es sastapu vakar pilsētā arī vienu bijušo Ogres policijas vadītāju. Ja ir taisnība, ko viņš man izstāstīja par Helmani jaunībā, tad šādas lietas kļūst saprotamas. Sastapu arī Helmaņa kungu, laipni sasveicinājos un ieskatījos viņam acīs. Taisnība - acis IR dvēseles spogulis. Bet Latvijai novēlēsim Saules mūžu un darīsim tās labā visu, ko vien varam. Arī tad, ja kādam tas nepatīk.

Egils Helmanis: Jums mūsu pilsētā nav, ko darīt. Paskaidrošu, kāpēc!

1. Ogres pastā nav izbūvēta piekļuve cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Katru gadu esmu to lūdzis JKP ministram T. Linkaitam. Visu šo četru gadu garumā jūs bijāt nespējīgi panākt, lai pasts, jūsu kontrolējamā iestāde, izpilda MK noteikumus un uzlabo dzīves kvalitāti ogrēniešiem.

2. Ceļu uz Lauberi neesat varējuši noasfaltēt, lūdzu jums, rakstīju četrus gadus.

3. Par satiksmi, kuru JKP iznīcināja Ogres novadā. Dienā ir atcelti pat 38 reisi. Esmu lūdzis neskaitāmas reizes lauzt līgumu ar Liepājas autobusu parku. Mēs zinām, kam pieder Liepājas autobusu parks, un zinām, ka T.Linkaits ir bijis kādreiz A.Šķēles padomnieks.

Jūs apkalpojat oligarhus, nevis Ogres novada iedzīvotājus. Kamēr nebūsiet spējīgi savu darbu izdarīt godam, JKP Ogrē nav, ko rādīties. Jums bija laiks 4 gadi, lai vismaz apmierinoši izdarītu savu darbu. Diemžēl JKP nerūp Ogres iedzīvotāji, cilvēki ar īpašām vajadzībām un māmiņas ar ratiņiem, jo ne pastā, ne jūsu autobusos viņiem nav vietas.

Es ceru, ka šajās vēlēšanās Jūs saņemsiet sarkano kartiņu. Latviešu teiciens: ja s…u aiztiek, viņš smird. Bordāna kungs ir šī teiciena ilustrācija. Lūdzu, iemācieties strādāt un tad brauciet uz Ogri ar saviem padarītajiem darbiem, nevis ar solījumiem, kurus nepildāt.

Novērtē šo rakstu:

294
15