Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Advokāte, ko Valsts policija kopā ar vēl trim cilvēkiem aizturējusi aizdomās par izspiešanu, dokumenta viltošanu un viltota dokumenta realizēšanu un izmantošanu, apzināti nepatiesas liecības sniegšanu un piespiešana dot nepatiesu liecību, ir individuāli praktizējošā advokāte Rada Matjušina, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

R. Matjušina ir juridisko zinātņu maģistre un individuāli praktizējoša zvērināta advokāte, kuras specializācijā ietilpst nekustamā īpašuma vērtēšanas, pārvaldes un pārdošanas pakalpojumi. Viņa ir arī mediatore ar sertifikātu "Advanced mediation training".

Advokāte un pārējie trīs aizturētie tiek turēti aizdomās par to, ka, piedraudot ar vardarbību, piespieduši kādu liecinieku sniegt nepatiesas liecības pirmstiesas izmeklēšanā citā kriminālprocesā, kā arī piespieduši liecinieku uzrakstīt un parakstīt viltotu dokumentu, ko vēlāk realizēja un izmantoja.

Policijai ir aizdomas, ka šie noziedzīgie nodarījumi esot veikti ar mērķi sniegt advokātes R. Matjušinas aizstāvamajam citā kriminālprocesā alibi par naudas izcelsmi. Kriminālprocesu ir sākusi Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde. Nekāda plašāka informācija pagaidām netiek sniegta.

Kāds Pietiek lasītājs norādījis uz interesantu faktu, ko apstiprina arī Valsts ieņēmumu dienesta publiskā amatpersonu deklarāciju datu bāze, - aizturētās advokātes vīrs ir Satversmes tiesas tiesnesis Jānis Neimanis.

Saskaņā ar jaunāko policijas informāciju visi četri aizturētie ir atbrīvoti: trim noteikts aizdomās turētā statuss un piemēroti dažādi maigi drošības līdzekļi, bet ceturtajai personai noteiktais statuss ir - persona, pret kuru sākts kriminālprocess, līdz ar ko drošības līdzeklis nav piemērots.

Novērtē šo rakstu:

132
7