Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Domājot par kvalitatīvas diskusiju telpas veidošanu, Latvijā vadošais ziņu medijs "Delfi" ieviesis izšķirošas izmaiņas rakstu komentēšanas iespējās, – turpmāk komentēt varēs tikai reģistrēti lietotāji un abonenti, un pie katra raksta būs iespējams atstāt tikai vienu komentāru.

Mēs vēlamies, lai lasītāju viedokļi pie "Delfi" ziņām būtu vieta, kur ikviens Latvijas iedzīvotājs var dalīties ar savām pārdomām, idejām un vērtējumiem. Gadu gaitā komentāri pie digitālo mediju rakstiem degradējās kā civilizēta vide, kurā teiktais tiek sadzirdēts un ideju apmaiņas rezultātā dzimst jaunas atziņas. Tāpēc "Delfi" ir ieviesuši izšķirošas izmaiņas, lai veicinātu lasītāju diskusiju kvalitāti, pieklājību un pienesumu sabiedriskās domas veidošanā.

Turpmāk pie "Delfi" rakstiem bez reģistrācijas komentēt nebūs iespējams, savukārt katram reģistrētajam lietotājam pie katra raksta ir iespēja paust tikai vienu viedokli, izvēloties – anonīmi vai norādot savu lietotājvārdu. Tāpat reģistrēti lietotāji var vienu reizi novērtēt jebkuru viedokli ar "patīk/nepatīk". Viedokļi automātiski tiks sarindoti secībā pēc augstākā vērtējuma.

Katram viedokļa autoram arī ir iespēja izdzēst savu ierakstu, ja vēlāk mainījušās domas, radusies papildu argumentācija vai pamanīta kāda kļūda. Iespēja atbildēt citu viedoklim vairs nav pieejama, jo diemžēl dati liecina, ka tieši šādās sarakstēs diskusijas pārtop naida kurināšanā.

Viedokļa paušana tagad ir iespējama arī pie abonējamā satura rakstiem "Delfi Plus" un "Delfi Bizness", taču tā pieejama vienīgi abonentiem.

Mēs ticam, ka tautas balss ir svarīga demokrātijas pastāvēšanai, bet demokrātija nenozīmē visatļautību. Demokrātija balstās ikviena atbildībā par savām domām un rīcību. Tāpēc mēs mērķtiecīgi virzāmies uz to, lai viedokļi pie rakstiem kļūtu par kvalitatīvu domu apmaiņas vidi.

Lai varētu paust savu viedokli par "Delfi" publicētiem rakstiem, aicinām reģistrēties.

Attēlā: AS "Delfi" valdes priekšsēdētājs Konstantīns Kuzikovs.
Ja tev jau ir savs "Delfi" konts, pirms komentēšanas aicinām tam pieslēgties.

Novērtē šo rakstu:

7
192