Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.

Jolanta turklāt ir vienisprātis un citē kaut kādu kristiešu idiotu, ka visi bojā gājušie esot paši bijuši vainīgi, jo esot pārāk attālinājušies no dieva! Jolanta Gulbe 100% zina, ka neviens no mirušajiem nav bijis viņu "dieva" piekritējs.

Tūkstoši gāja bojā, simtiem ģimeņu drausmīgas dvēseles sāpes, bet Jolanta citē kaut kādu sektas idiotu, kurš mīkstā ādas dīvānā zina, ko tajā brīdī DOMĀJA DIEVS.

Es savukārt domāju, ka Jolanta Gulbe-Paškeviča un Deniss Paškevičs ir afēristi, manipulatori, nelieši, sektanti, politiskas prostitūtas, kuri izmanto mūziku pilnīgi citiem mērķiem.

Abi divi, skaidrs, ka zina, ko grib dievs. Iedomājieties, kā ir jāsakāpj galvā, lai tu domātu, ka zini, ko grib dievs?

Slēpjas aiz solīdu cilvēku, pieticīgu, tā arī līdz galam nesaprastu džeza muzikantu tēla, jo tas Jolantas 30 gadu atpakaļ piesmakušais "courage to kill" vokāls un saksofons ir skaisti, tas nekas, ka pilnīgi viss, neraugoties uz paļāvību TAM KUNGAM, vienmēr biznesā bankrotē, tā ka jālien d…rsā Šleseram, kuram ar dievu ir tikpat daudz sakara kā Putinam ar mieru visā pasaulē.

Nē, godīgi, kā jums nav kauna savu grūtā darbā (Deniss man „Rampas Ugunīs” teica, ka 5h dienā minimums) izkopto talantu izmantot, piedaloties tukša gaisa (sava iedomu drauga) tirgošanā reliģiskā sektā, kā jums nav kauna iebāzt visuma Radītāju jūsu supersadistiskajā un maniakāli nežēlīgajā Vecajā Derībā, un vēl pilnīgā po…ujā to publiski citēt?

Visuvarenais dievs neko nevar darīt ar 240 000 noslīkušu bērnu gada laikā, 3 miljoniem bada nāvju bērniem līdz 5 gadu vecumam gadā, nemaz nerunājot par miljoniem neuzklausītu lūgšanu holokausta laikā? Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi…ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas. Nu un, ja tā godīgi padomā, kurš zina kādu tieši Jolantas hītu? NAV JAU NEKĀ. Paliek sekta vai politika, vai nauda caur apjukušajiem sektā.

Bet tā, ja godīgi, pats dzīvē esmu saticis - patīkami cilvēki.

Novērtē šo rakstu:

69
88