Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nauda nesmird, pat krievu nauda un pat šobrīd ne, - to apliecina zināmais uzņēmējs Ģirts Rungainis, kurš spēj publiskus kvēlus izteikumus pret Krievijas agresoriem Ukrainā savienot ar Krievijas šņabja tirgošanu savos veikalos Depo un peļņas gūšanu no šīs tirdzniecības.

Faktiski visi lielākie pārtikas mazumtirdzniecības tīkli jau ir paziņojuši par solidarizēšanos ar Ukrainu un visas Krievijā ražotās produkcijas izņemšanu no apgrozības. Pašlaik nevienā no tiem Krievijā ražota produkcija nav nopērkama.

Tikmēr veikalos Depo vēl šodien bija plašā izvēlē iegādājami, piemēram, Krievijā ražoti degvīni, - Pietiek rīcībā ir virkne fotogrāfiju ar Depo plauktiem, kuros izvietoti degvīni, uz kuru etiķetēm skaidri norādīti dažādi ražotāji agresorvalstī Krievijā.

Veikaliem Depo ir sazarota īpašnieku struktūra, un to vidū, kā rāda Lursoft dati, caur SIA DMT Pluss, SIA Ausekļa ielas nams un SIA Paradox holdings ir arī Ģirts Rungainis un Inga Rungaine. Turklāt Ģ. Rungainis ir SIA Depo DIY padomes priekšsēdētāja vietnieks.

Šo situāciju piedauzīgu padara tas, ka peļņas gūšanu no Krievijas degvīna tirgošanas Ģ. Rungainis spēj savienot ar skaļiem un šķietami principiāliem izteikumiem pret krievu agresoriem.

„Čekistiskajiem kara noziedzniekiem, kuri sēj nāvi un uzspiež nebrīvību, jāatbild” un „Slepkavo un izvaro, kā parasti. Ļeņina-Staļina boļševiku-čekistu režīms, nožēlojamā reinkarnācijā dzīvo un nogalina, nesot sāpes un šausmas. Ļaunuma impērija, izlikusies un apkrāpusi, pār līķiem sargā savu kleptokrātiju. Atkal, brīvā pasaule pret nebrīvo, pret tumšo pusi” – šie ir tikai pāris no Ģ. Rungaiņa izteikumiem sociālajā tīklā Twitter.

Turklāt „principiālajam” uzņēmējam nav iespējams arī izlikties par nezinīti, - cita starpā viņš ir arī retvītojis tvītu, kurā precīzi aprakstīta Krievijas preču izcelsmes valsts noteikšana: „It kā forši, bet arī smieklīgi - ja tev ir laiks noskenēt preces svītrkodu, tad tik pat labi vari nepūlēties un vnk uzmest aci - pirmie trīs cipari no 460 līdz 469 norāda, ka prece ražota Krievijā. Savukārt 482 ļauj izvēlēties Ukrainas preces. Lūdzu, nav par ko.”

Novērtē šo rakstu:

188
16