Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts SIA Latvijas Televīzija, kas regulāri sūdzas par naudas trūkumu, patiesībā līdzekļu, kā izrādās, ir pietiekami, lai tos atrastu pat tādam netradicionālam pasākumam kā "preses konferences banketam". Par šāda banketa nepieciešamību izlēmis arī Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Belte (attēlā).

Kā rāda Pietiek rīcībā esošais VSIA Latvijas Televīzija Iepirkuma komisijas lēmums, kas datēts ar 31. augustu, komisija izlēmusi preses konferences banketa rīkošanu par 521,16 eiro uzticēt rīkot Lielvārdē reģistrētajam individuālajam komersantam Gamma-Ā.

Interesanti, ka šajā iepirkumā 1950. gadā dzimušajai lielvārdietei Ņinai Āriņai piederošais uzņēmums ir bijis vienīgais pretendents, taču tas nav traucējis LTV Iepirkuma komisijai lēmumā īpaši norādīt, ka "tā piedāvājums atbilst iepirkuma nolikuma t.sk. tehniskās specifikācijas prasībām un ir ar viszemāko cenu".

Tāpat komisija, lemjot, ka šis uzņēmums būs īstais Latvijas Televīzijas preses konferences banketa rīkošanai, konstatējusi, ka neapšaubāms pluss piedāvājumam ir tas, ka "pretendenta IK Gamma-Ā finanšu piedāvājumā nav konstatētas aritmētiskas kļūdas".

Latvijas Televīzijas Iepirkuma komisijā, kas pieņēmusi lēmumu par 521 eiro iztērēšanu sabiedriskās televīzijas banketa, ir LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, komisijas priekšsēdētājs ir Māris Skujiņš, vēl tajā ir arī Sergejs Ņesterovs un Māris Martinsons.

Pietiek pagaidām nav izdevies noskaidrot, kuri LTV vadības pārstāvji ir pieņēmuši lēmumu, ka laikā, kad valstī tiek runāts par nepieciešamību savilkt jostas un naudas nepietiekamību pat skolotāju algām, sabiedriskās televīzijas preses konferencei noteikti nepieciešams šāds bankets.

Novērtē šo rakstu:

0
0