Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā, viņš lāga nedzirdot, ko tie padotie viņam īsti saka, tāpēc nevarot būt priekšsēdētājs.

Tomēr avoti ziņo, ka veselība viņam pilnīgi netraucēja dzīrot nesen notikušajā LZS ballē, kur Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš esot uzvedies “savā elementā”.

Dīvainajā kārtā atkāpšanās no amata ir sakritusi ar laiku, kad ministrs Juris Pūce bija gatavs atstādināt no amata Karali par nedarbiem ar pašvaldības budžeta līdzekļiem, kurus konstatēja Valsts kontrole.

Ministrs jau turējis pildspalvu, lai parakstītu rīkojumu, bet nu Bauze ņēmis un visiem par brīnumu pats atkāpies. Tā teikt, ielēcis vilciena pēdējā vagonā un parādījis Pūcem mēli.

Kā tā ir sanācis? Vai Karalis naktī ir nosapņojis šādu scenāriju? Vai bija apmeklējis zīlnieci-gaišreģi? Jautājumi ir, protams, retoriski.

Tagad viņa slavenos darbus-nedarbus esot gatavs pārņemt viņa troņmantinieks, šī brīža 1.vietnieks Guntars Kniksts. Vai viņš turpinās tādā pašā garā? Vai ieklausīsies Bauzes gudrās finanšu padomnieces – gaišās galvas padomos, kā turpmāk rīkoties ar pašvaldības finansēm un pareizi ņemt otkatus?

Laiks rādīs…

Novērtē šo rakstu:

56
13