Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kas to būtu domājis, ka pašreizējā Vienotības ministru prezidenta Artūra Krišjāņa Kariņa dēls Otomārs Krišjānis Kariņš ir gan Padomju Savienības himnas, gan arī komunistu iecienītākā simbola – sirpja un āmura cienītājs.

Katrs Instagram lietotājs pats par to var pārliecināties, apmeklējot Kariņa juniora profilu ar kautru norādi uz karali Artūru arthvrpendragon (ar papildraksturojumu "kolhoz" kirilicā), kurā nule par godu Helovīnam ievietots īss, bet pārliecinošs video.

Katrs Instagram lietotājs pats par to var pārliecināties, apmeklējot Kariņa juniora profilu ar kautru norādi uz karali Artūru arthvrpendragon (ar papildpaskaidrojumu "kolhoz" kirilicā), kurā nule par godu helovīnam ievietots īss, bet pārliecinošs video.

Šajā video jaunais un talantīgais autors nofilmējis ķirbi ar tajā izgrieztu sirpja un āmura attēlu, bet fonā skan PSRS himna krievu valodā.

Protams, nav nekādu šaubu, ka tāpat kā Kariņa juniora domubiedre Selma Levrence arī premjera atvase skaidros, ka šis ir tikai un vienīgi sarkasms, nevis kārtējā izpausme aizrautībai ar komunistu idejām un simboliem.

Red.piez. Tā kā tētis savu pilngadīgo dēliņu acīmredzot jau nosukājis un video no Instagram ir izņemts, varat to aplūkot zem šīs publikācijas.

Novērtē šo rakstu:

237
61