Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā vien šķiet – Ļeņina gēns mūsos ir stiprāks par visu. Padomju stereotipi tiek atražoti no paaudzes paaudzē, un Homo Sovieticus ir nemirstīgs. Nacionālā mēroga saukļi Latvijā joprojām nav pat nacionālpatriotiski, nu, piemēram, “Par brīvu un ekonomisku stipru Latviju” vai “Par pārtikušu vidusšķiru un lielāku līdzfinansējumu no ES” bet gan komunistiski staļinistiskais “visi zog”.

Valstī kaut kas jāceļ – “celtnieki ir zagļi”. Ievēlam deputātus – “tūlīt piezagsies”. Kādu ieceļ amatā – “nu varēs zagt”. Kāds bijis amatā – “tas nu ir piezadzies”.

Pandēmijas apstākļos komunistiskie recidīvi ir saasinājušies un kļuvuši klīniskāki. Nesenākais piemērs protams ir bļaustīklis ar vakcināciju Brīdī, kad, teiksim tā, mums ir piecas vakcīnas uz valsti, tiek sarīkota klasiskā bezjēdzīgā rinda – šis spilgtais padomju domāšanas simbols.

Stulba pieteikšanās manavakcina.lv, kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie. Sakiet, lūdzu, ar ko tā atšķiras no pierakstīšanās rindā uz krāsu televizoru, pasūtījumu galdiem, “gastronomu” rindām, kur veterānus, ordeņnešus un mātes varones apkalpoja ārpus rindas, tak rindā stāvošiem nebija skaidrs, pēc kā stāv, jo pat pārdevējas nezināja, ko atvedīs ...

Vai tiešām Iļjičs ir ar mums forever un šo perverso komunistu domāšanas laulību ar mūsu smadzenēm nevar šķirt ne debesīs, ne uz zemes? Normāli būtu - atvedam vakcīnas, izdalām pa vakcinācijas vietām un ģimenes ārstu praksēm, ļaudis iet un vakcinējas. Tāpat kā pret gripu, ērču encefalītu, difteriju, pneimokoku. Bet te šovs par ļimonu: birojs, aplikācijas, vecie viedajie un viedokļu līderi.

Nu pieslēdziet smadzenes un tad pasakiet, kam šo manavakcina.lv vispār vajag. Tagad jau pat pačurāt drīz nevarēs bez aplikācijas mobilajā telefonā, tikai, nu, teiksim kā ir, uz čuriņas tecēšanas kvalitāti tas iespaidu neatstāj. Kamēr mēs te utojamies, Boriss Džonsons uz salas, kas vairs nav Eiropa, savakcinējis 13 miljonus cilvēku. Tās ir apmēram 4- 5 Latvijas. Vai brīnums, ka viņi negribēja dzīvot vienā mājā ar tādiem stulbeņiem kā mēs.

Pēc savāda, bet prognozējama Reira kunga sarīkota priekšnesuma nupat tomēr tika nolemts – valsts piešķirs 500 eiro bērniem. Un jau sākas marksisma mežonīgās dzīres. Tantes kliedz – vajadzēja tikai trūcīgiem. Gimenes, kur 500 eiro ir tikai kabatas nauda, lai paši tiek galā. Mediji tā vietā, lai būtu objektīvi, iebliež virsrakstu “Mežonīgas vecāku ballītes par 500 eiro” Skat. https://jauns.lv/.../428570-mezonigas-vecaku-ballites-par...

Šo lasot, droši vien Ļeņins mauzolejā no priekā lēkātu kazačoku!

Nu it kā pieauguši, izglītoti un mūsdienīgi cilvēki. Gudri, domājoši. Bet kas, pie velna, ar mums notiek?

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

114
12