Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Visa iekšlietu sistēma jau labi zina, ka smieklīga situācija piemeklējusi Korupcijas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieku Jāni Rozi – darbā viņš ierodas, dienesta auto izmanto, nodokļu maksātāju apmaksāto iespaidīgo algu saņem, bet jau ilgāku laiku klīst pa KNAB pirmo stāvu kā rēgs, jo ir palicis bez pielaides valsts noslēpuma.

Ikviens interesents var KNAB mājas lapā atrast informāciju, ka Jānis Roze birojā strādā kopš 2014. gada aprīļa, kas nozīmē, ka šopavasar viņam beidzās piecus gadus derīgā pielaide valsts noslēpumam, kura šādā amatā ir absolūti nepieciešama.

Taču… jaunu pielaidi Jēkaba Straumes vietnieks tā arī nav saņēmis, un ir dažādas versijas par pielaides piešķiršanas „kavēšanos”, - vai nu Satversmes aizsardzības biroju nav pārliecinājuši Rozes piepelnīšanās veidi, vai arī amatpersona atļāvusies dažus interesantus kontaktus.

Šā vai tā, bet jau ilgāku laiku fakts ir tas, ka Roze uz darbu un uz mājām braukā ar KNAB mašīnu, saņem algu un piemaksas, bet… reāli neko nedara – vienkārši izbauda šādu beztermiņa atvaļinājumu uz nodokļu maksātāju rēķina.

Red. piez. To, ka Pietiek lasītājam ir taisnība, visskaidrāk apliecina KNAB reakcija, - vispirms tā preses dienests, paužot direktora Jēkaba Straumes viedokli, aicināja visus jautājumus uzdot SAB, bet pēc tam pieprasīja rakstīt oficiālu iesniegumu, uz kuru atbildi varētu sniegt pēc mēneša.

Novērtē šo rakstu:

174
8