Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne mazāk kā zinātņu doktoriem.

2. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekamu finansējumu medicīnai, lai iedzīvotāji saskartos ar visdažādākajām problēmām no nepietiekamām kvotām līdz speciālistu trūkumam. Vajag pieradināt visu svarīgāko par savām slimībām uzzināt no Google vai noplēšamā kalendāra.

3. Ievēlēt pašu neveiksmīgāko parlamenta sastāvu ever. Četri no svarīgākajiem parlamenta komisijas vadītājiem ir vai nu tiesvedības stadijā, vai izmeklēšanas stadijā. Nu, kā var neticēt šādiem cilvēkiem?

4. Dot iespēju šim parlamentam ievēlēt par atslēgas figūrām cilvēkus, kuri nav saņēmuši nekādu vēlētāju mandātu. Premjerministrs Krišjānis Kariņš vēlēšanās nepiedalījās vispār. Veselības ministre Ilze Viņķele piedalījās, bet zaudēja un netika ievēlēta.

5. Vajag sākt cīņu ar vīrusu Benija Hila šova stilā, ieviest pēc iespējas vairāk pretrunīgu ierobežojumu, dot cilvēkiem vienu dienu, lai tam sagatavotos, pēc tam ierobežojumus vairākas reizes mainīt. Ļoti palīdz, ievesto ierobežojumu kritika no ministru puses.

6. Augsti stāvošās amatpersonas nedrīkst klusēt. Jo vairāk muļķību viņi pateiks, jo labāk. Katra mēme sociālajos tīklos par tēmu – prezidenta, premjerministra vai veselības ministres citāts – noteikti vairo ticību valdībai.

7. Nekādā gadījumā pandēmijas laikā nedrīkst cilvēkiem dot naudu. Kur tas ir redzēts, lai Latvijas iedzīvotājiem krīzes laikā palīdzētu? Tas nenotika agrāk, nevajag pie tā pieradināt arī tagad, citādi tautu bez pieredzes var arī izlutināt.

8. Vajag pēc iespējas mazāk izmantot krievu valodu komunikācijā. Ļoti palīdz lielākās daļas vietējo krievu ziņu kanālu atslēgšana. Lai krievvalodīgie Latvijas iedzīvotāji paliek viens pret vienu ar Mališevas padomiem. Vīruss taču neizplatās no krieviem uz latviešiem.

9. Visus, kas kaut kādu iemeslu dēļ netic valdībai un parlamentam, saukt par kartupeļiem, smieties par viņiem un aicināt stučīt par visiem noteikumu pārkāpējiem attiecīgajiem orgāniem.

10. Visbeidzot, svinīgi atvest 10 000 vakcīnu, lai vakcinācijas process ar līdzšinējiem prognozējamiem tempiem aizņemtu apmēram 25-30 gadus. Kur gan steigties?

Lai 2021.gadā neviens no šiem 10 punktiem vairs neatkārtotos! Veiksmīgu visiem 2020.gada pēdējo nedēļu!

Novērtē šo rakstu:

157
33