Menu
Pilnā versija
Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kaspars Zlidnis · 09.10.2021. · Komentāri (70)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst tik caurredzams un paredzams.

Lai cik sparīgi šie tirgoņi - politiķi, neskaitāmas reklāmas aģentūras, uzpirkti mediji un zāļu ražotāji neorganizētu savu pārdošanas kampaņu, viņu biznesa stratēģija jau pamatos izgāžas un sabrūk to cilvēku priekšā, kas savu dzīvi balsta zināšanās, loģiskajā spriestspējā, veselajā saprātā, spējā pašiem novērot un analizēt reālo dzīvi un sirdsapziņā, kas ļauj intuitīvi just viņu patiesos nodomus un pateikt “nē!”.

Cik tad ilgi var noslēpt acīmredzamas aplamības? Arvien vairāk steigas, panikas, ierobežojumu, haotisku un nekonsekventu lēmumu, biedējošu ziņu, šausminošu pareģojumu, nepamatotu skaitļu, bet nekas no tā neatbilst reālas dzīves norisēm. Cilvēki sāk vērt vaļā acis un redz, ka tirgoņu vadītā propaganda nesaskan ar realitāti.

Mums vienkārši mēģina iepārdot kaut ko tādu, kas pielīdzināms nevajadzīgiem tirgus krāmiem. Cilvēkiem uzspiež to, ko viņi nemaz nav prasījuši, un, kā redzam, pārdevējus neapmierina mūsu atteikums. Viņi vairs nevar izdomāt jaunus veidus, kā piespiest cilvēkus paklausīt, tāpēc ķeras pie pēdējiem salmiņiem - vēl vairāk melu, sankciju un ierobežojumu. Viņi lien no ādas laukā, lai par katru cenu piespiestu visus, jo nepietiek ar tiem, kuri brīvprātīgi iepērkas. Viņiem vajag visus!

Viņi kļūst vāji, jo brīvu cilvēku gara spēks ir nesalaužams! Viņu laiks iet uz beigām, bet mēs nekur nesteidzamies. Viņu izmisums un haoss mūs padara tikai mierīgākus. Jo stabilāki mēs esam, jo vairāk viņi šūpojas, līdz agri vai vēlu kritīs!

Novērtē šo rakstu:

133
10