Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējās pazīmes liecina, ka Kremļa žurkulēns pēc aplauziena Ukrainā mainīs taktiku pēc Alepo un Groznijas parauga - lielākās pilsētas un Kijeva tiks nolīdzinātas līdz ar zemi, nerēķinoties ar civilo upuriem. Ir informācija, ka šim nolūkam tiek pievesti nāvējošākie ieroči, kas ir Kremļa rīcībā. Kijeva, visticamāk, tiks ieņemta, un valdība tiks fiziski likvidēta.

Un tad sāksies partizānu karš, kur iesaistīsies 90% no visiem karotspējīgiem Ukrainas iedzīvotājiem, tas ir no 40 miljoniem, un tad būs vajadzīga bruņojuma piegāde, ko mēģinās nodrošināt Rietumi. Tad sekos kārtējā kodolšantāža no Kremļa puses, un Rietumi atkal piekāpsies.

Nākošās būs Baltijas valstis. Šeit piekāpšanās jau būs problemātiska, un Rietumiem nāksies iesaistīties, bet vai viņi būs gatavi lokālam kodolkaram, kas var pāraugt globālā? Cik tālu sniegsies šī piekāpšanās?

Kremļa žurkai ir viena priekšrocība šajā nervu izturības spēlē - atšķirībā no rietumvalstu politiķiem viņš ar savas valsts pilsoņu dzīvībām nerēķinās un pats ar ģimeni un pietuvinātajiem cer paglābties jau laikus sagatavotos bunkuros.

Nav jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka arī lokāls kodolkarš skars ne tikai Baltiju, bet arī tuvākās valstis un Zviedriju jau nu noteikti. Ja kāda sondra vainberga, kurai ažiotāža ap Ukrainu raisa gremošanas traucējums un kura tāpēc cep debilus rakstus šai portāla, cer dzīvot bez bēdu šādos apstākļos, tad man viņa būs jāapbēdina.

Ka jau teicu iepriekš, ukraiņi šodien mirst, izcīnot cīņu par visas civilizētās pasaules nākotni. Un šis ir moments, kad Rietumiem ir jāizrāda stingrība, jo vēlāk var būt par vēlu. Pieņemtās sankcijas ir iedarbīgas, bet, kā redzams, tad Kremļa žurku tas neaptur.

Vajadzīgs vel kaut kas - pilnīgs embargo energoresursu eksportam no Krievijas. Jā, sāpīgi, bet vai kodolkarš nebūs sāpīgāks? Un vēl - lidojumu aizliegums virs Ukrainas. Vai šajā gadījumā žurkulēns būs gatavs pielietot kodolrungu? Ja pielietos, tad dabūs kārtīgi pretī, bet labāk lai tas notiek tagad un nevis sekojošos šeit aprakstītajos etapos.

Un vēl viens būtisks jautājums, atbildi uz kuru es saņemt neceru, - vai ASV rīcībā ir tehniskas iespējas iznīcināt jebkuru bunkuru un jebkurā vietā, ja tas būs nepieciešams?

 * Literārs pseidonīms

Novērtē šo rakstu:

202
67