Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot savu zemju grožus Švāba kantora filiālei – Pasaules Veselības organizācijai (PVO). Atbilstoši līgumam PVO lemtu, kurā valstī ieviest lokdaunu, piemērot evakuāciju vai ārkārtas stāvokli, paātrināt potēšanos pret kroņa vai citu vīrusu PAŠU izsludinātas epidēmijas periodā. PVO pasaules mēroga diktatūras projektu bīdīja civilizācijas atiestatītāju marionetes – oficiālie delegāti no ASV, Austrālijas, Lielbritānijas u.c. “civilizētajām” valstīm.

Taču kaut kas aizgāja šķērsām. Botsvāna 47 Āfrikas valstu vārdā pasūtīja PVO vargribjus “trīs mājas tālāk”. Brazīlija piedraudēja vispār izstāties no varaskārās organizācijas. Pasaules pavēlnieku nodomus neatbalstīja vēl vairākas valstis, tostarp Krievija, Indija, Ķīna, Irāna un Malaizija.

PVO tirānijas iniciatori izvēlējās “taktisku atkāpšanos”. Pēc viņu lūguma izveidoja darba grupu, kas sagatavos “tehniskos ieteikumus par ierosinātajiem grozījumiem”, kurus prezentēs 2024. gadā. Varam nedaudz uzelpot! Protams, ja vien rudenī pašmājās gāzīsim pašreizējo kliķi.

Otrā daudzmaz nomierinošā ziņa: PVO uzskata, ka nav steidzamas vajadzības masveida vakcinācijai pret pērtiķu bakām ārpus Āfrikas. Vienlaikus PVO paziņojusi, ka Eiropas reģions joprojām atrodas lielākajā pērtiķu baku uzliesmojuma epicentrā, kas varētu saasināties vasarā, acīmredzot praidu, festivālu un ballīšu dēļ. PVO brīdina nesteigties ar starptautisko ceļošanas ierobežojumu atcelšanu – ļaužu ganāmpulkam jāsēž aplokos. Visi pasākumi pret jauno bubuli paliek vietējo varnešu ziņā.

Aleksandrs Ginzburgs jau postulē, ka viņa “brīnumvakcīna” “Sputnik V” (Krievzemē dēvēta “Sputnik V ad”), ko varot potēt pat nedzimušajiem, pasargā arī no pērtiķu bakām. Te jābūt emodži, kas ar pieri dauza sienu!

Globālo kungu dienderiem informācija pārdomām: PVO pārstāvji jau ir atkristījušies no atbildības par spaidu potēšanu un mājsēdēm saistībā ar kroņa vīrusu. No viņu puses bijušas tikai rekomendācijas. Viss negatīvisms pret PVO par karantīnas trakumu esot vienīgi trūkumcietēju dusmas, meklējot, kam uzvelt vainu par likteni-slikteni. Tādējādi PVO “pārslēdz pārmijas” uz valstu vadīkļiem.

Avoti:

https://www.onenation.org.au/who-forced-into-humiliating-backdown

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/who-official-no-immediate-need-mass-monkeypox-vaccinations-2022-05-23/

https://weather.com/en-IN/india/health/news/2022-06-01-monkeypox-outbreak-could-worsen-over-the-summer-who-warns

http://redko-da-metko.ru/2022/05/30/alexander-ginzburg-moya-vaccina-pomozhet-ot-vsego-i0ot-ospy-tozhe/

https://svtv.org/online/posol-voz-otritsaiet-prichastnost-orghanizatsii-k-lokdaunam-i-prinuditielnoi-vaktsinatsii/

Novērtē šo rakstu:

135
11