Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas darbā. Attiecībā uz mani, Saeimas deputātu Juri Jurašu (JKP), norma par spēkā neesošu atzīta sākot no 2019. gada 31. janvāra.

Pieņemtais Satversmes tiesas spriedums par tiesībām piedalīties Saeimas darbā ir apliecinājums tam, ka lai arī pamazāk, tomēr pakāpeniski tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas.

Vēlos atgādināt, pēc tam, kad man tika piedāvāts miljons eiro kukulis, bet es no tā atteicos un par to paziņoju KNAB vadībai, pret mani tika ierosināta politiski motivēta lieta, cenšoties mani tiesāt par valsts noslēpuma izpaušanu. Lai gan ikvienam juristam ir skaidrs, ka ziņas par noziegumu nevar būt valsts noslēpums, pret mani tika safabricēta lieta, lai kavētu man veikt politisko darbību.

Es uzskatu, ka šis ir liels solis tiesiskuma stiprināšanā, jo manis panāktais rezultāts turpmāk atturēs no politiski motivētu lietu rosināšanas. Turpmāk vēlamo rezultātu - deputātu izslēgšanu no Saeimas darba, nebūs iespējams panākt!

Šis lēmums man ļaus atgriezties darbā Saeimā un aktīvāk pārstāvēt savu vēlētāju intereses. Jau tuvākajā laikā esmu sagatavojies nākt ar priekšlikumiem azartspēļu ierobežošanas jomā!

Novērtē šo rakstu:

39
102