Menu
Pilnā versija
Foto

Ļaujiet lidostai normāli strādāt

Lidostas Rīga darbinieki un LR lidostu darbinieku arodbiedrība · 13.11.2014. · Komentāri (27)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs, starptautiskās lidostas Rīga darbinieki un LR lidostu darbinieku arodbiedrības pārstāvji, lasot publiskajā telpā nomelnojošo informāciju par lidostas darbu, vēršamies pie jums, lūdzot ļaut uzņēmumam normāli strādāt. Lidosta kā uzņēmums nav tikai valde, bet arī vairāk nekā 1000 darbinieki, kuri veic savu ikdienas darbu.

Aizgājušo valdi vērtējam kā vienu no labākajām un profesionālākajām, kāda uzņēmumam bijusi. Uzņēmums šo četru gadu gaitā ir veiksmīgi attīstījies, tā vadībai spējot atgriezties pie labiem finanšu rādītājiem un noslēdzot gadus ar peļņu.

Šo gadu laikā ir piesaistītas daudzas jaunas un maksātspējīgas aviokompānijas, īpaši vēlamies norādīt WizzAir ienākšanu, paplašināšanos un bāzes atvēršanu, kā rezultātā pieaudzis galamērķu un pasažieru skaits.

Pēdējo divu gadu garumā esam visi kopīgiem spēkiem realizējuši Kohēzijas fonda projektu – Latvijas aviācijas vēsturē nozīmīgāko lidostas infrastruktūras attīstības projektu, kas ietekmē ne tikai Latvijas aviācijas attīstību, bet visa reģiona aviācijas attīstību.

Lidostas aizgājušajai vadībai bija ļoti laba sadarbība un saprašanās ar lidostas darbinieku pārstāvi – LR lidostu darbinieku arodbiedrību, kas liecina par labas pārvaldības praksi.

Diemžēl šobrīd Satiksmes ministrija kā uzņēmuma kapitāldaļu turētāja ir demonstrējusi sliktas pārvaldības praksi un paralizējusi starptautisko lidostu Rīga kā uzņēmumu, atstājot to rīcībnespējīgu. Tik lielam un stratēģiski nozīmīgam uzņēmumam nav pieņemami, ka valdes mainās kā gadalaiki.

Cienījamais uzņēmuma īpašniek, lūdzu, ļaujiet mums darīt savu darbu, jo mēs, darbinieki, esam aviācijas nozares patrioti un, mūsuprāt, darām darbu, kas ir nozīmīgs ne tikai Latvijas, bet visa reģiona ekonomikai kopumā!

Novērtē šo rakstu:

0
1