Menu
Pilnā versija
Foto

Levita - Ēlertes branža

Skumjais Bruņinieks · 05.05.2021. · Komentāri (41)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.

Mans suns, teikšu uzreiz, ir ļoti gudrs un smalkjūtīgs... viņš sajūt sava saimnieka pēkšņā garastāvokļa maiņas iemeslu.

Un, lai kompensētu kaut mazliet manas sliktās sajūtas, ieraugot šo Vienotības izstrādājuma būtni, mans uzticamais draugs žigli pieskrien klāt Ēlertei un, eleganti paceļot kāju, izdara to... nu, Jūs jau labi saprotat, ko...

Darīšu Jums zināmu... Jūs nesagaidīsiet no manis tradicionāli pieņemto: "Fu, tā nedrīkst!" Es pat neteikšu pierasto: "Atvainojiet, cienītā!" Es piemiegšu savam suņukam ar aci, pieiešu klāt šai nekauņai un iespļaušu tai sejā!

Principā man būtu tiesības izdarīt to pašu, ko izdarīja mans suns, un pat vēl ko smagāku... Kāpēc ne, ja ņem vērā to, ka Ēlertes Vienotība kopā ar pārējām sistēmas partijām visus šos neatkarības 30 gadus ir "taisījusi" man (un ne tikai man, bet visai tautai) virsū no augsta stāva čupu čupām.

Kāpēc lai man nevarētu būt tādas pašas tiesības kā viņiem?

Bet es tomēr būšu lojāls šajā ziņā un pieklājīgs, es neņemšu piemēru no sava četrkājainā drauga.

Reizē paturu sev ekskluzīvas tiesības - ik reizi, kad ieraudzīšu uz ielas ēlertveidīgos Vienotības izstrādājumus Kalnieti, Āboltiņu, Šadurski, Dombrovski un pārējos... pieiet viņiem klāt un iespļaut sejā.

Es apsolos nekur pēc tam nebēgt, lai viņi sūdzas... lai iesūdz mani un dod man tribīni. Un tad es atklāti pateikšu visu, ko par šiem neliešiem domāju.

Interesanti, ka es nespļautu sejā ne Lembergam, ne Šleseram un ne Šķēlem! Un ne jau tāpēc, ka man būtu no viņiem bail... viss ir daudz vienkāršāk - šie oligarhi, zagļi nav nekad mani pievīluši un piekrāpuši. Es viņiem neesmu nekad ticējis un par viņiem pārdzīvojis.

Bet par Vienotību un JL esmu no laika gala naktis negulējis - atbalstījis, balsojis, aģitējis... Viņi bija mani varoņi un cerība, ka beidzot varēsim valsti brīvu no oligarhiem, zagļiem un korumpantiem attīrīt. Viņiem ticēju un uzticējos, jā, dažreiz pat aiztaisīju acis uz pēkšņajiem mazajiem grēciņiem.

Bet tad, redzot, ka viņiem nav alternatīvas, mazie grēciņi kļuva arvien lielāki... kamēr beidzot maskas tika pavisam nomestas un sākās ciniska virsū d...šana!

Un Jūs domājat, ka viņi ir dabūjuši sodu par to? Paskatieties, kādus amatus ieņem "kalnietes" un "dombrovski", kādas algas tiem ir.

Pasakiet vienu iemeslu, kāpēc lai man nebūtu tiesības iespļaut sejā gļēvajam "lācītim" valdim Dombrovskim, kurš kabinetā pie prezidenta Andra Bērziņa noslaucījās ar JL ideāliem un uzd...sa virsū manām cerībām un sapņiem?!

Šai Levita - Ēlertes branžai var droši pieskaitīt arī klāt no siles pagaidām atstumto Lemberga kliķi.

Lai netēlo Lemberga nometne, ka viņiem ar to nav nekāda sakara. Vienotība kopā ar Lembergu un pārējiem oligarhiem ir sagrāvusi mūsu valsti un aizdzinusi trešdaļu valsts iedzīvotāju trimdā.

Mūsu nozagtajā Greizo spoguļu karaļvalstī sods par to viņiem nedraud... atliek vien pašam sodīt un sejā tiem spļaut.

Novērtē šo rakstu:

130
7