Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal pie jūrs un ķer mačkas, strimals un lestes, i pilnig abstulbuš pa to, kas daras iekš galvaspilsēts: liel un jaun koncertzāl “LATVIJA”, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil!

2019. g. jūlijmēneš beigs bi tie datum, kad ērģelniec Iveta Apkalne laid vaļā pirmos solokoncerts, ka rībej, un ukraiņkanādiets Ļubomirs Meļņiks drusk vēlak iemēģinaj pasauls vislielakās vertikālās klaviers, kas iet no grīds lidz pat koncertzāls jumtmals augstumam. Stīgas vien i trīs metr un 60 centimetr garas, daž no viņam i resn ta ka pirksts.

Kovids uz laik apturej koncertzāls “LATVIJA” darbib, bet šomenes viss atkal pamazam notiek, koncertešan atsākusies.

Koncertzāls “LATVIJA” akustik ģeld vis veid koncertu rīpačāšan vajdzibai: koris, klaviermuzīk, simfonija, pūšamštrumi, ērģels. Spēle kaut uz vien paš mutes blumīzer: skan pa pirmo!

Aicinajums priekš visiem citiem cilēkiem, ieskaitot rīdznieks: brauc tik šu pie mums, iet uz akustisko koncertzāl “LATVIJA”, izbaud koncerts, papeld pa jūr vai pa Vent, uzēd kūpinats mačkas* gabal vai cepts strimals, un katers pakustin sav paš bauzi, vai i vērts izsviest 70 (va cik tur) miljons eiro (kas jums nemaz nav), sagraut vel ģeldigu, lietojam objekt iekš Kronvaldpark, un uztaisit akustisk koncertzāl Latvijai, ja tā jau pirms gad i arvērta Ventiņes?

Nu, ja vien jūs paš nav ieplānojuš būt par uņņiem, kas noblezderē 20% no visem celtniecibs darbem.

* Mačkas, lestes, strimalas — mencas, plekstes, reņģes (tāmnieku dial.)

Novērtē šo rakstu:

67
8