Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kurš gan nezina šo ēku. Laikam arī mana sirds ir pilna. Vakar sanāca parunāt ar Valsts ieņēmumu dienesta ierēdni, kura nestādījās priekšā, tāpēc šobrīd nevarēšu nokomentēt, ar ko viņa ir tik īpaša, ka man kā uzņēmuma pārstāvim bija jājūtas kā pirmās klases skolniecei, kurai ŠĪ AUGSTPRĀTĪGĀ persona skaidroja, ka nodokļi ir jāmaksā un visžēlīgi iedeva laiku sešas dienas!

Runa ir par 1300 EUR. Ja nedēļas laikā parāds netiks nomaksāts, tad tiks pārtraukts Covid ietvaros piešķirtais atliktais nodokļu nomaksas grafiks. Ko tas nozīmē? To, ka uzņēmums ar šādu scenāriju vienkārši pārstās darboties!

Lieki piebilst, ka šī savā ierēdniecības burbulī dzīvojošā amatpersona redz, ka uzņēmums katru dienu pārskaita valsts budžetam to, kas ienāk viņa kontā! Bet nav ārkārtas situācijas, nav valsts atbalsta! Ir plāns pildīt budžetu!

Ko darīt mazajam un vidējam uzņēmējam, kuram nav uzkrātas rezerves šādiem apstākļiem? Slēgt biznesu un doties uz sociālo dienestu? Ierēdniecības burbuļa dāmām to nesaprast! Viņām aldziņa konstanti ieripo kontiņā!

Esmu ilgi nostrādājusi sistēmā, bet NEKAD neesmu atļāvusies pret cilvēkiem izturēties kā pret zemākiem radījumiem! Bet nu jā, inteliģence vai nu ir vai nav! Jo mazāks cilvēciņš, jo lielākas ambīcijas!

Mani, protams, interesē skaitļi!

Ceru ka kāds Valsts ieņēmumu dienestā un Finanšu ministrijā ir prognozējis sekas šādam VID teroram! Ceru, kāds tur vēl uz to ir spējīgs! Ceru, kāds tur vēl saprot, ka šobrīd viss tikai sākas. Brīvais kritiens!!! Ceru kāds tur arī iziet ārā un paskatās kā iet mazajiem un vidējiem uzņēmumiem!

Aicinu attapties, pārstāt presēt tos, kuri cenšas izdzīvot, strādāt! Covid laikā!!! Bet nu saprotu, ka tas viss velti! Šī VARA ir sajukusi prātā! Un, protams, nodokli ir jāmaksā! BET AICINU VISUS BĒGT NO ŠĪ NODOKĻU REŽĪMA, kamēr neesat pataisīti par ubagiem!!!

Novērtē šo rakstu:

320
22