Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mediju vara ir bizness, un tā pamatprodukts ir Bailes. Mediju vara, lai gan jau tā ir ietekmīgāka par valstu varām, tomēr ir jauna varas forma, kura vēl attīstās un diemžēl visai prognozējamā, nekontrolētā virzienā sakarā ar banāliem iemesliem.

Kāpēc tā domāju? Mediji ir bizness, kas pakļauts biznesa pamatnosacījumiem, - tie atkarīgi no ziņu piedāvājumu pieprasījumu līdzsvara, diemžēl negatīvās ziņas vienmēr ir pieprasītākas nekā pozitīvās, un arī visai banāla iemesla dēļ – sakarā ar bailēm, kas ir cilvēka un cita starpā arī citu dzīvo radību dabiska īpašība. Citiem vārdiem, tas uz kā rēķina pašlaik pelna mediji, ir baiļu propaganda, kura rezonē šo pašu mediju dēļ.

Sekas tam visam mēs izjūtam, tajā skaitā ar COVID pasākumiem, un tam, lai mediji no mušām pūstu ziloņus vai otrādāk, nav nepieciešamas nekādas sazvērestību teorijas vai slepenās varas, tas viss notiek no biznesa un mediju sasniegtās varas viedokļa dabiskā veidā, jo mediju biznesa visvērtīgākais produkts ir Bailes.

Kāds, protams, teiks, ka valsts varas pārstāvji nav mediji, jo tie ir neatkarīgi, bet patiesībā valstu varas ar COVID pierāda vien to, ka mediju varas ir kļuvušas pat ietekmīgākas nekā valstu varas. Rodas iespaids, ka valsts varas sāk jukt prātā, un ne vien tikai COVID tam ir piemērs, - piemēri ir arī liberālisma formas, kas tiek uzspiestas kā normas (piemēram, ĻGMT vai kā viņu tur sauc), bet nav pieņemamas sabiedrības vairākumam. Tas viss patiesībā ir nevis varu, bet tieši mediju “nopelns”, ar ko arī pierādās mediju varas ietekmīgums pār valsts varu.

Mediju darbības rezultātā varai rodas ilūzija, ka tā neizskatīsies pievilcīgi, ja nebūs simpātiska medijiem, un tiek apmeklēti visādi kursi semināri un vēl sazin kādi pasākumi, kas izglīto varas pārstāvjus tā, lai tie simpatizētu mediju varai. Faktiski šie semināri ir zombiju pasākumi, kas nozombē šos pašus valsts varas pārstāvjus līdz līmenim, kurā viņi paši vairs nav spējīgi individuāli domāt. Pie kam tas viss, ko dara mediji, nenotiek apzināti, - tas ir neapzināts process, kurš vairojas pats, līdzīgi kā vīruss.

Lai valsts ierēdņiem pasniegto kursu pasniegšanas bizness attīstītos un temats taptu aktuāls pat tad, ja tas nav sabiedrībai vajadzīgs, bet kursanti par to maksātu, tiem tiek iezombēts tā nozīmīgums, pat šim nozīmīgumam nepastāvot, un tas ir ne vien COVID saistībā, - tas pats notiek ar ĻGMT, globālo sasilšanu un daudziem citiem tematiem, kuriem ir vien politiska nozīme, bet ne sabiedriska.

Novērtē šo rakstu:

104
3