Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

It kā laupīšanas uzbrukumā kādā Mārupes privātmājā sestdienas vakarā ar pieciem šāvieniem sašauts un pēc tam slimnīcā no gūtajiem ievainojumiem miris advokāts Uldis Bērziņš. 

Pēc Pietiek rīcībā esošās informācijas notikušais vismaz izskatās pēc neveiksmīga laupīšanas uzbrukuma, kam nav bijis saistības ar nogalinātā profesionālo darbību, taču tam nav oficiāla apstiprinājuma.

Kā liecina neoficiālā informācija, bijušais tiesnesis, tagadējais advokāts kopā ar sievu ieradušies mājās, kur dzīvojusi arī advokāta māte. Advokāta sieva mājā ienākusi pirmā un ieraudzījusi divus vīriešus maskās.

1940. gadā dzimusī advokāta māte bijusi sasieta, un, ieraugot šo ainu, sieva sākusi kliegt. Mājā ieskrējis advokāts, uz kuru raidīti vismaz pieci šāvieni, pēc kā abi maskotie cilvēki aizbēguši, bet advokāts no gūtajiem ievainojumiem slimnīcā pēcāk miris.

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins šodien sasauktajā preses konferencē pēc būtības tikai pārstāstīja Pietiek no rīta sniegtās ziņas un apliecināja - pašlaik policija neizskatot versiju, ka advokāts būtu nošauts savas profesionālās darbības dēļ.

Novērtē šo rakstu:

103
6