Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tikko kā Pietiek bija publicējis neoficiālo informāciju par kādreizējā satiksmes ministra Aivja Roņa iespējamu uzrunāšanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatam un viņš pats to bija noliedzis, tā modras acis viņu pamanīja, trešdienas vakarā tiekoties ar Ministru prezidenta padomnieku Aigaru Freimani. Šis kā neikdienišķi godīgs cilvēks zināmais kungs gan apgalvo, ka sarunā „nekas tāds fokusēts nebija”. Publicējam īsu sarunu ar premjera padomnieku.

- Kāds bija jūsu tikšanās ar Aivi Roni galvenais temats?

- Mēs neko nopietnu nerunājām. Nekas tāds fokusēts nebija.

- Pēc kā iniciatīvas šī saruna notika?

- Viņš mani aicināja. Mēs sen nebijām tikušies. Mēs kopā mācījāmies. Man viņš ir labs paziņa.

- Vai runājāt arī par to, ka viņš varētu būt iespējamais VID vadītājs?

- Nē, nē, nē. Kategoriski nē. Es šo jautājumu kaut kādā ironiskā nozīmē pateicu kaut kad senāk. Parasti tas bija ar izteiktu humora piegaršu.

Ironiskā kārtā viņš ir palicis par kandidātu uz visiem iespējamajiem amatiem. Viņš vienmēr ir saukts par Ministru prezidenta, Valsts prezidenta amata kandidātu. Kas viņš tik nav bijis...

Ja kādā amatā parādās problēmsituācija, kā šajā gadījumā ir ar VID, tad es zinu, ka draugu, paziņu lokā viņam šis jautājums parasti uzdots. Visticamāk, ka viņš varētu kandidēt, tā tas parasti tiek pasniegts. Manuprāt, viņam tas ir apnicis.

- Saruna bija par visu un neko?

- Saruna bija mazliet par politiku, runājām par banku biznesiem, kas tur tagad ir par problēmām, kur viņš daudzējāda ziņā ir kompetentāks nekā es. Par Baidena vizīti, par Amerikas vēlēšanām.

- Vai tā bija privāta tikšanās?

- Izteikti privāta.

- Ja nav noslēpums, kur jūs tikāties?

- Mēs tikāmies Antonijas ielas un Elizabetes ielas stūrī [ja precīzāk – restorānā Vīna studija – red.piez.].

Novērtē šo rakstu:

0
0