Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunā konservatīvā partija savā Facebook lapā reklamē attēlu, kurā bijušais, vēlāk paklusām nomainītais Rīgas mēra amata kandidāts Juris Jurašs, redzams, runājot ar kādu motocikla vadītāju. Spriežot pēc foto apraksta, tas uzņemts 5. augustā netālu no JKP reklāmas telts Ēvalda Valtera un Biķernieku ielas stūrī, Maxima veikala priekšā.

Neskatoties uz to, ka pie veikala Maxima ir liela autostāvvieta, kur savu transporta līdzekli var novietot, iegādājoties speķa pīrādziņu, un tad tāpat kā visi normāli cilvēki noiet simt metrus līdz JKP teltij, motocikla vadītājs to nedara. Tā vietā viņš, kā “blatnoj” vispirms ar motociklu brauc pa ietvi līdz JKP teltij un tad, sēžot tieši blakus teltij uz sava pavecā Kawasaki Z1000 Black Edition motocikla, parāda visiem, ka viņš ir nedaudz labāks par viņiem.

Sarunas laikā ar Juraša kungu vīrietis nolemj, ka viņa pārākums jāpierāda ne tikai apkārtējiem cilvēkiem, bet arī zālienam, kas aug blakus ietvei. Lai to izdarītu, vīrietis ierāda zālienam tā īsto vietu, pa to kārtīgi pabradājot. Un viss tas notiek Juraša kunga priekšā, kurš ne vēlāk kā februārī, apgūstot dabas sargātāja tēlu, rīdziniekiem solīja iestādīt miljons koku.

Ir jāatzīst, ka Juraša kungam pēdējā laikā ar dabu, kura viņam it kā būtu jāsargā, ir pārpratumi. Vēl nesen viņa automašīna vairākas stundas stāvēja zālienā Baltezerā, un Juraša kungs cītīgi izlocījās par to, kurš toreiz bija pie stūres. Tagad kāds motociklists viņa acu priekšā izbradā zāli, un Juraša kungs tikai smaida. No malas Juraša kungs pavisam neizskatās pēc cilvēka, kurš rīdziniekiem varēs iestādīt pat vienu koku, nerunājot par solīto miljonu.

Kas attiecas uz motociklistu, tad ir grūti pateikt, vai viņš ir tipiskais JKP vēlētājs. Tikai laiks mums visiem rādīs, vai JKP strādās vienīgi “blatnuju” labā, vai tomēr parastie mirstīgie arī iegūs dažas drupatas. Taču bija diezgan ironiski bija paskatīties uz to, kā līdzīgs pievelk līdzīgu - no visiem JKP reklāmas kampaņas dalībniekiem tieši Juraša kungs bija tas cilvēks, kuru “blatnoj” motociklists izvēlējās sarunai.

Novērtē šo rakstu:

39
11