Menu
Pilnā versija
Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Egils Helmanis · 01.04.2024. · Komentāri (43)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis atklātībā.

Nekā, ko jau netiku komentējis, tur nav. Joprojām palieku pie uzskata, ka zinošu un profesionālu patriotu komanda ir tas, kas mūsu novadam vajadzīgs.

Bet ir kāda interesanta nianse. Soctīkli reizēm ļauj pamanīt interesantas kopsakarības. Un šajā reizē ir redzams, ka tikai kādu nedēļu pirms IRšiem par nacionāli domājošiem cilvēkiem, kas nodarbināti Ogres novadā, ir interesējies un viedokli izteicis publisku atpazīstamību guvušais krievu spiegs Dmitrijs Jermolajevs. Viņš secina, ka Ogre ir kļuvusi par Nacionālās apvienības galvaspilsētu, un nedaudz vēlāk to pašu secina “pilnīgi neatkarīgie un neangažētie” “IR” censoņi.

Vienīgais jautājums, kas man rodas, ir - kurš tieši šiem skribentiem pameta ideju “pētījumam”? Varbūt kāds kārtējais objektīvais rogozins – kā Spriņģes RUbaltikai? Pārsteiguma nav, ir tikai skumji par dumjiem un/vai pērkamiem Latvijas žurnālistiem…

Novērtē šo rakstu:

90
28