Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), kas astoņus gadus pēc Krimas okupācijas nevēlējās slēgt Krievijas propagandas kanālus, tā veicinot piektās kolonnas nostiprināšanos Latvijā, tagad 71 Krievijas interneta vietni lielā steigā ir bloķējusi, „piemirstot” par likuma normu, kas prasa par katru vietni saņemt „valsts iestāžu” atzinumu, un tagad mēģina ar atpakaļejošu datumu „sakārtot” Valsts drošības dienesta slēdzienus par slēdzamajām vietnēm. Šo Pietiek rīcībā esošo informāciju netieši apliecina fakts, ka jau nedēļu Ivara Āboliņa (attēlā) vadītā NEPLP nespēj publiskot šos atzinumus. Pietiek šodien atkārtoti publicē jautājumus, uz kuriem NEPLP nespēj atbildēt.

1) vai par katru no bloķētajām vietnēm Jūsu iestāde ir saņēmusi kompetentas valsts drošības iestādes atzinumu?

2) vai par katru no bloķētajām vietnēm Jūsu iestāde ir saņēmusi kādu citu valsts iestāžu sniegtu informāciju?

3) kad (datums, laiks) notika Jūsu iestādes sēde, kurā tika pieņemts lēmums par 71 Jūsu iestādes darbinieka I. Āboliņa minētās vietnes bloķēšanu? Miniet precīzu laiku, cikos šī sēde sākās un cikos šī sēde beidzās.

4) kā tieši notika katras no 71 Jūsu iestādes darbinieka I. Āboliņa minētās vietnes satura un valsts iestāžu sniegtās informācijas izvērtēšana minētajā Jūsu iestādes sēdē?

5) kā tieši Jūsu iestāde par katru no 71 Jūsu iestādes darbinieka I. Āboliņa minētās vietnes veica izvērtējumu, ka tajā „tiek izplatīts saturs, kas apdraud vai var apdraudēt valsts drošību vai sabiedrisko kārtību un drošību”?

6) izsniedziet Jūsu iestādes lēmuma kopiju par 71 Jūsu iestādes darbinieka I. Āboliņa minētās vietnes bloķēšanu.

7) izsniedziet Jūsu iestādes no valsts iestādēm saņemtās informācijas kopijas par katru no 71 Jūsu iestādes darbinieka I. Āboliņa minētās vietnes, kas bijusi pamatā attiecīgā lēmuma pieņemšanai.

Novērtē šo rakstu:

69
5