Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kāds Pietiek lasītājs ir cītīgi pastrādājis, radot pārliecinošu uzskates līdzekli tai nolaidībai un paviršībai, kādu demonstrē Gunta Belēviča vadītā Veselības ministrija, un ministrijas gatavotajam brāķim.

"Iepazinos ar Jūsu rakstu "Veselības ministrija nespēj nosaukt nevienu Belēviča sāktu un sekmīgi pabeigtu reformu ar labiem rezultātiem". Gribēju nedaudz pievērst uzmanību, ka vismaz skolu ēdināšanas jomā pašas ministra idejas (reformu virziens) ir ļoti vērtīgas, bet veids, kādā to noformē ministrijas darbinieki, ir vienkārši diletantisks," raksta Pietiek lasītājs.

Viņš aicina uzmest aci - kādi izskatās "izkrāsoti" MK noteikumi Nr.172 „Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” kopš 2016.02.02. Ministru kabineta sēdē pieņemtā "Kļūdu labojuma".

Tekstā zaļas iekrāsotas 2016.gada 1. janvāra redakcijas izmaiņas un ar violetu - 2016. gada 9. februāra izmaiņas, savukārt ar svītrotu sarkanu ir atzīmēti dzēstie 2016. gada 1. janvāra redakcijas teksti. "Pilnīgs vizuāls piemērs ministrijas darba kvalitātei, pirms medijos "sākās negaiss"..." piebilst Pietiek lasītājs.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0