Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Advokāta Pāvela Rebenoka partnerim Ingum Balandinam, kurš traģiskajā naktī guva smagus miesas bojājumus, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir piestādījusi rēķinu par... ekspertīzi un medicīnisko apskati, uz kuru viņu nosūtīja Valsts policija.

Kad septembra beigās savās mājās Langstiņos joprojām nenoskaidroti noziedznieki nogalināja advokātu P. Rebenoku, viņa partnerim I. Balandinam tika nodarīti smagi miesas bojājumi. Taču, kā izrādās, pat šādā situācijā valsts iestādes mēģina izdevumus novelt uz... noziegumā cietušajiem.

Pietiek rīcībā ir nonākusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas īsziņa, kas nosūtīta I. Balandinam un kurā viņam pieprasīts steidzami samaksāt rēķinu par „Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas sniegtajiem pakalpojumiem”.

Īpaši nepiedienīgu šo situāciju padara fakts, ka uz Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīniku I. Balandinam bija jādodas pēc Valsts policijas nosūtījuma, lai tur tiktu veikta viņa gūto miesas bojājumu apskate un ekspertīze.

„Labdien, cien. pacients! Informējam, ka Jums ir 2020. gada septembra neapmaksāts rēķins GG011395 par Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas sniegtajiem pakalpojumiem par 22.57 EUR. Aicinām veikt apmaksu 10 dienu laikā uz konta Nr. LV24HABA0001407045805, mērķī norādot rēķina numuru, vai Slimnīcas kasē. Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca SIA. Info 28669873 no 09.00-15.00,” norādīts slimnīcas īsziņā.

Pietiek ir pieprasījis Valsts policijas skaidrojumu – vai patiešām tagad noziegumos cietušajiem pašiem ir jāapmaksā apskate un ekspertīze, uz kuru tos nosūta kriminālprocesa ietvaros.

Novērtē šo rakstu:

198
13