Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

„Bumba manās attiecībās ar Jurašu” – ar šādu mājienu nule publicētā intervijā žurnālā Klubs igauņu miljonārs, Uģa Magoņa iespējamās kukuļošanas lietā iesaistītais Oļegs Osinovskis pieminējis viņa rīcībā esošu, taču nevienam neizpaužamu kompromitējošu informāciju par bijušo KNAB darbinieku, tagadējo politiķi Juri Jurašu. Pietiek pārpublicē šo intriģējošo intervijas fragmentu.

- Jūs taču zināt, ka Jurašs tagad ir politikā?

- Jā. Manā rīcībā, protams, ir ļoti daudz informācijas. Ja es tagad sākšu stāstīt par Jurašu, iejaukšos viņa demokrātijā, jo pateikt vienu lietu, bet neteikt citu, nav labi. Tad jāpastāsta viss keiss. Bet tas ir ļoti neparasts, interesants, es pat teiktu - tā ir bumba manās attiecībās ar Jurašu.

- Bumba kādā nozīmē?

- Viņš ir ļoti neparasts cilvēks.

- Jūs daudz par viņu zināt?

- Nū (pauze), viņš ir tāds kā no 90. gadiem. Tāds komisārs Katāni, kurš ir pats galvenais. Viņš ir viens un pats lemj, kurš ir noziedznieks, kurš nav. Viņš ir ļoti savdabīgs.

- Un tomēr bumba. Ko jūs varat paraut gaisā?

- Es negribu to darīt.

- Jūs domājat par kompromitējošu informāciju?

- (Pauze.) Nūjā.

- Varbūt jūs par viņu zināt vairāk, nekā viņš par jums?

- Es nezinu, ko viņš par mani zina. Pēc savas saskarsmes pieredzes varu teikt, ka otra tāda cilvēka nav. Metodes viņam bija ļoti neparastas. Ļoti.

- Nu pastāstiet vienu!

- Nē, nē, nē. Saprotiet pareizi, to šodien jautā visi jūsu politiķi - iedodiet mums kompromatu par Jurašu. Es saku - nē, tas nenotiks.

- Dažādu partiju politiķi?

- (Nopūta.) Vienas partijas.

- Saskaņas.

- Neteikšu. Paši balsojiet, paši lemiet.

Novērtē šo rakstu:

88
58