Menu
Pilnā versija
Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Pietiek lasītājs · 24.03.2020. · Komentāri (36)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu.

Manos pamatpienākumos ietilpst klātienes klientu apkalpošanu – tātad sanāk tiešs kontakts ar klientiem. Vairākas reizes nedēļā sanāk saskarties ar klientiem, kuri apgalvo, ka pēdējo 14 dienu laikā nav bijuši ārzemēs, taču, pārbaudot klientu kontu izrakstus, nereti tiek konstatēts, ka klients nesen ir bijis ārvalstīs, kur norēķinājies ar kredītkarti.

Man kā darbiniekam nav saprotams, kāpēc darba devējs nevēlas mūs pasargāt no klientiem, kuri ir iespējamie Covid-19 nēsātāji.

Ja vien banka to vēlētos, tad pasargāt darbinieku būtu samērā vienkārši:

- Klātienē pārtraukt sniegt visus pakalpojumus, kurus klients var saņemt internetbankā;

- Klienti būtu jāapkalpo tikai pēc iepriekšēja pieraksta (šādā gadījumā jau savlaicīgi varētu pārbaudīt, vai klients nav bijis ārvalstīs, un šādus klientus filiālē nemaz neielaist);

Līdzīgi, kā Rimi uzstādīt stikla barjeras (jo mums kontakts ar klientu ir aptuveni 1 metra attālumā, turklāt, piemēram, kontu atvēršanas gadījumos kontakts ilgst pat 30 – 40 minūtes).

Varbūt varat šo jautājumu aktualizēt, kamēr vēl nav par vēlu? Banku filiāles ir pilnas ar cilvēkiem, un sociālā distancēšanās ievērota netiek!

Novērtē šo rakstu:

109
7