Menu
Pilnā versija
Foto

Par darītājiem un revolucionāriem...

Brālība Dieva Suņi · 12.12.2020. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēdējā laikā Latvijā no pažobelēm izlīduši visādi mošķi, kuri cilvēkus sauc uz piketiem, boikotiem un uz revolūciju! Mums ir viens jautājums - PRET KO? Tā mierīgi apstājamies un sev pavaicājam -PRET KO revolūcija?

Pret noteikumiem valkāt sejas maskas? Tādi ir visā pasaulē, un ne jau mūsu valdība, savu iegribu vadīta, tos ir izdomājusi! Sejas maskas nevis pasargā Jūs no tiem, kuri var būt potenciāli slimi. Visus apzināt un izkontrolēt reāli nevar, tad nu vismaz ir kaut kāds mehānisms, lai veikalā novērstu iespēju, kad kāds Jums Covid neiešķauda tieši starp acīm!

Maskā grūti elpot? Pastāstiet to tiem, kuri slimnīcās guļ pie mākslīgās elpināšanas aparātiem. Covid nav izgudrots! Protams, ir dažādi strāvojumi, kuri viņa aizsegā pelna sev miljonus, bet tāpēc jau nevajag dzīt zosis, ka problēma nepastāv.

Revolūcija pret valdības stulbumu? Ar to ir jācīnās pie vēlēšanu urnām, bet, ak vai, lielai masai ir tik īsa atmiņa, ka viņi jau vairs neatceras, kurš pirms diviem gadiem karināja makaronus uz ausīm un stāstīja, ka valstij esot jāsāk ar sevi. Kurš solīja 3x500 vai likvidēt OIK. Viss ir aizmirsies, lec tik otrreiz uz tā paša grābekļa un vainīgi ir visi citi, tikai ne pašu stulbums.

Revolūcija pret zemām algām vai nabadzību? Lai kā šis fakts daudziem kostu acīs, mēs nekad savas pastāvēšanas vēsturē neesam bijuši tik pārtikuši kā šodien. Jūs salīdzināt sevi ar Vāciju? Tad, kad uzcelsiet Latvijā savu BMW, Audi vai meršu rūpnīcu, tad parunāsim arī par Vāciju, bet kaut ko pieprasīt uz "gribu" pamata var tikai cilvēki bez prāta. Salīdziniet šodienu ar 1989.gadu! Nekas nemulsina, ne?

Un nobeigumā uzdodiet sev šādu jautājumu. Iziesiet ielās, izsitīsiet Saeimai un MK logus, paķersiet vēl pa ceļam kādu Narvesen kiosku vai Latvijas balzama veikalu! KAS TĀLĀK?

Jūs nopietni domājat, ka ES, NATO un pārējā rietumu pasaule atzīs Ostapu Gobzemu par Latvijas caru? Vai sēdīsies pie galda ar Vaļeru vai Atmiņu ūdens ražotāju Pļaviņu? Jūs ko pīpējat?

Viss, ko reāli sola šie ielās gājēji, ir Jūsu nokļūšana tumsā, nevis labāka dzīve. Uz labāku dzīvi viņi cer tikai, sev meklējot ēzeļus, uz kuru mugurām piejāt tuvāk silei!

Novērtē šo rakstu:

139
85