Menu
Pilnā versija
Foto

Par pārkāpumiem AS „Pasažieru vilciens”

Pasažieru vilciena darbinieki · 05.11.2020. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Mēs, AS "Pasažieru vilciens" (PV) bijušie un esošie darbinieki esam pārsteigti par esošās PV valdes šajā gadā veikto iespējamo noziedzīgo rīcību, nemaksājot valstij nodokļus.

Visas PV valdes, tajā skaitā Rodžera Griguļa, atbalstītais Pasažieru pārvadājumu departamenta vadītājs Edgars Auziņš (cita starpā attāls valdes locekles Ingas Vageles radinieks), kurš ir ne vien pilnībā nekompetents pasažieru pārvadājumos, bet arī prasts un vulgārs, ieviesa visiem PV darbiniekiem iespēju braukt vilcienos bez maksas.

Tagad PV darbiniekiem tikai jāparāda vecā vai jaunā darba apliecība, un brauciens ir par brīvu (!), nesamaksājot ne par braucienu, ne PVN, ne uzņēmuma ienākuma nodokli.

Turklāt, lai savu mērķi realizētu, tika likvidēta PV Revidentu nodaļa, tātad likvidēti tādi darbinieki, kas nepieļautu šādas nelikumības.

Pēc ilgāka laika, kad tika saprasts, ka tagad par brīvu brauc ne tikai PV darbinieki, bet arī visi tie, kam konduktori naudu paņem, bet biļetes neizdod, tika steidzīgi bez konkursa noslēgts līgums par revidentu funkciju veikšanu ar kompāniju "Dorsimus".

Kompānija "Dorsimus" tika izvēlēta tādēļ, ka tā veic pārbaudes arī no pasūtītāja SIA "ATD" puses, tātad pievērs arī acis no visām pusēm uz PV darbinieku bezmaksas braucieniem.

Lūdzam Valsts ieņēmumu dienestu veikt pārbaudi par PV šogad valsts budžetā nesamaksāto PVN un uzņēmuma ienākuma nodokli par darbinieku pārvadāšanu (īpaši kabinetu darbinieku, kam nav tiešā sakara ar vilcienu apkalpošanu) uz un no darba, atpūtas, izklaides u.c. braucienos bez maksas, nenoformējot vilciena biļeti.

Mūsuprāt, PV ir izvairījies no nodokļu samaksas vairāk nekā 100 000€ apmērā!

Novērtē šo rakstu:

71
19