Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Reģionālā pašvaldības policija vilcinās sniegt Ķekavas domei paskaidrojumu pēc būtības par gadījumu, kad iedzīvotāji pieķēruši policijas dienesta automašīnu Rīgas centrā, novietotu pie restorāna.

Par iespējamu privātu auto izmantošanu Pietiek ziņoja vērīgie lasītāji, bet Ķekavas pašvaldība, balstoties uz lasītāju atsūtītajām fotogrāfijām un informāciju, pieprasīja Reģionālajai pašvaldības policijai paskaidrojumu par šo gadījumu, kā arī visu informāciju no GPS iekārtām par auto pārvietošanos.

Noteiktajā termiņā pašvaldības policija nesniedza atbildi pēc būtības, aizbildinoties, ka šī informācija nekur neesot publicēta, tādēļ dome ir pieprasījusi sniegt atkārtotu paskaidrojumu.

Pietiek lasītāji informēja, ka Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieka vietnieka Germana Ivanova izmantotais dienesta auto Mitsubishi Pajero piektdienas dienā, 11.aprīlī plkst. 16.21 bijis novietots Rīgā, Blaumaņa ielā 5, bet policijas priekšnieka vietnieks Ivanovs, kam šis auto piešķirts dienesta lietošanai, formas tērpā baudījis maltīti uzbeku restorānā.

Par auto novietošanu turklāt nav bijis samaksāts, tādēļ to fiksējuši Rīgas satiksmes kontrolieri, kuri arī nofotografējuši neapmaksāti novietoto auto. Pamanījis, ka pie mašīnas notiek rosība, Ivanovs pārbraucis auto uz citu vietu, kur to nepamanītu garāmgājēju modrās acis.

Pēc tam, kad Pietiek vērsās pašvaldībā ar šo informāciju, pēc Ķekavas novada domes sabiedrisko attiecību speciālistes Vinetas Bērziņas teiktā, domes priekšsēdētājs pieprasījis gan sniegt paskaidrojumus auto izmantotājam Ivanovam, gan arī policijas vadībai sniegt precīzas ziņas no GPS sistēmām par visām pašvaldības policijas mašīnām. „Mums radās aizdomas, ka tā varētu būt sistēma - mašīnas izmantot personīgajām vajadzībām, tādēļ pieprasījām visu informāciju,” sacīja Bērziņa.

Līdz noteiktajam termiņam policija neesot iesniegusi paskaidrojumu pēc būtības, tādēļ pieprasīts atkārtots paskaidrojums.

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0