Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Partija, kas tagad sevi dēvē par Jauno Vienotību, ir zaudējusi pat atliekas no kādreizējām vērtībām un principiem, - nekas to neparāda krāšņāk kā šī nelielā bildīšu kolekcija, kas demonstrē partijas „nostāju” dzelzceļa elektrifikācijas projekta sakarā.

Pirmā bildīte – paziņojums par Vienotības Rīgas saraksta pirmā numura, ārlietu ministra Rinkēviča paziņojumu pirms mēneša. Īsi sakot – elektrifikācija rullē, mēs ar rokām un kājām par!

Nākamās bildītes – mēnesi vēlāk, kad kļuvis skaidrs, ka Ašeradena blēdības un locīšanās ap OIK tēmu vēlētājs nav „apēdis” un ar steigu jāmeklē jauna „tēma”. Te nu tā arī ir – pirmā gan paspējusi JKP, taču Vienotība mauc nopakaļ.

Jā, un nu jau pēkšņi principiālajai Jaunajai Vienotībai elektrifikācija galīgi nerullē, nu nemaz arī ne. Ko, paši vien valdības sastāvā visu bīdīja? Neko nezinām, neko nezinām!

Vēl nākamās bildītes ir tas, ko Jaunā Vienotība ir aizmirsusi, ja vispār kādreiz ir ņēmusi vērā, - partijas deklarētās vērtības. Varat paši salīdzināt, kā tās iet kopā ar uzskatāmo šizofrēniju elektrifikācijas jautājumā.

Savukārt pēdējās bildītes ir visjaukākās. Ja jūs mēģināt gūglā atrast pirms mēneša tapušo Ārlietu ministrijas paziņojumu par tobrīd vēl labo un atbalstāmo elektrifikāciju, jūs varat atrast tikai paša meklētāja atmiņā saglabāto versiju.

Savukārt Jaunās Vienotības pārstāvja Rinkēviča vadītās Ārlietu ministrijas mājas lapā, meklējot šo paziņojumu, parādās, lūk, kāds visu izsakošs uzraksts – skat. pēdējo attēlu.

Tā ka - balsojiet par galveno eiropeisko vērtību aizstāvjiem! Ja vien ar eiropeiskajām vērtībā jūs saprotat gatavību jebkurā mirklī apmest kažoku uz otru pusi - vai nu politiskās konjunktūras vai sponsoru "lūguma" dēļ.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

57
7