Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja Ingusa Vircava pienākumos ietilpst citām personām piederošu nekustamo īpašumu uzmanīšana, viņš pats pagājušajā gadā ir vienkārši „pazaudējis” savā īpašumā bijušu dzīvokli Rīgā, - tas izriet no viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtajām amatpersonas deklarācijām.

Vēl 2016. gadā Vircavs kā savus īpašumus bija deklarējis gan nekustamos īpašumus Liepājā, gan arī dzīvokli Rīgā, taču atbilstoši amatpersonas jaunākajai deklarācijai nu viņa īpašumā vairs nav ne viena, ne otra.

Attiecībā uz īpašumiem Liepājā neskaidrību nav, - savā 2017. gada amatpersonas deklarācijā Vircavs minējis, ka „mantotais nekustamais īpašums Liepājā” ir pārdots par 18 500.

Taču viņa īpašumā vēl 2017. gadā bijušais dzīvoklis Rīgā ir vienkārši „pazudis”: Vircavs savā 2018. gada deklarācijā nav minējis tā pārdošanas vai dāvināšanas darījumu, taču gada beigās dzīvokļa īpašumtiesības ir izčibējušas.

Vietā tagad būvvaldes vadītājam ir nācis „dzīvokļa īpašums Latvija, Rīga valdījumā”, taču arī to, kā viņa rīcībā nonākušas dzīvokļa valdījuma tiesības, Vircavs deklarācijā nekādu darījumu nav uzrādījis.

Publiski ir pieejama arī Vircava mātes, Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas valdes locekles deklarācija, ko viņa aizpildījusi pirms neveiksmīgā starta 13. Saeimas vēlēšanās no šis partijas saraksta, taču arī tajā nekāda Rīgas dzīvokļa nav, - ir tikai 1/2 domājamās daļas no zemes un mājīpašuma Skujenes pagastā.

Paša Vircava skaidrojumu par „pazudušo” dzīvokli Pietiek pagaidām nav izdevies iegūt.

Novērtē šo rakstu:

62
7