Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

2017. gadā 1. novembrī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē Jūs publiski pateicāt, ka Austrijas ārstu atzinumi par manu veselības stāvokli esot manis apmaksāti un viltoti. Jūsu vārdi tika plaši tiražēti Latvijas plašsaziņas līdzekļos.

Ar savu pilnīgi nepamatoto izteicienu Jūs esat aizskāris manu godu un cieņu, faktiski apsūdzot mani Austrijas medicīnisko darbinieku un tiesībsargājošo institūciju darbinieku piekukuļošanā. Rezultātā Jūs esat izveidojis diskomfortu manās attiecībās ar ārstniecības darbiniekiem, kas atspoguļojies manā veselības stāvoklī.

Sakarā ar iepriekš teikto pieprasu atsaukt Jūsu izteikumu Saeimas komisijas sēdē, kā arī publiski atvainoties man (piemēram, ar attiecīgu paziņojumu plašsaziņas līdzekļos).

Gadījumā, ja mēneša laikā no Jūsu puses nesekos atsaukums, es būšu spiests vērsties tiesā ar civilprasību saskaņā ar LR Civillikuma 23521. pantu, kurā ir teikts, ka „katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai. Ja personas cieņu un godu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc”.

Novērtē šo rakstu:

0
0