Menu
Pilnā versija
Foto

Potēšana zem ieroču stobriem

Viedais Manels · 26.10.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.

Vairākiem kaujiniekiem jau ir pieredze “demokrātijas” uzspiešanā svešās zemēs. Kolēģis “pie siles” aizsardzības ministrs Artis Pabriks, āreče, ar mācībām apdzīvotās vietās karakalpus jau psiholoģiski sagatavojis operācijām pašmājās, bet “konservu” Janka parūpēsies par tiesisko “jumtu”. Turklāt armija jau daudzviet, t. sk. “civilizētajā pasaulē”, aktīvi piedalās cilvēces atiestatīšanas procesā.

Dievzemītē vēl nesen militāristu iesaistīšanu potēšanā devēja par sazvērestības teoriju. Tagad redzam, ka varneši nopietni plāno uzspēlēt pilsoņu kariņu un potēt pēc kara laika likumiem. Labi tas nebeigsies, jo atmosfēra sabiedrībā valdošās kliķes piekoptās diskriminācijas dēļ ir nokaitēta līdz baltkvēlei.

Valsts galvenā potētāja Eva Juhņēviča intervijā Latvijas Radio atzina, ka viensētās dzīvojošo vakcinācijā pret kroņa vīrusu piesaistīs NBS. Tādējādi ar armijnieku palīdzību baidīs lauciniekus, lai tie kļūtu bikli un piekristu potēties. Pagaidām dienaskārtībā ir tikai psiholoģiskais spiediens.

Pašus karavīrus “pasaules ļaunīšu” Latvijas vagari savlaicīgi ir spaidu kārtā nopotējuši un uzskata, ka izdevies militārpersonas pārvērst mankurtos. Tāpēc es ne mazākā mērā nebūšu pārsteigts, ja kareivjiem dos pavēli pavērst stobrus pret latvzemiešiem, kas atteiksies potēties, un nepakļaušanās gadījumā atklāt uguni. Visticamāk, ka šādu scenāriju sākumā aprobēs kādā klusākā nostūrī bez lieciniekiem, lai vēlāk visu vainu uzveltu “agresīviem lauķiem-antivakseriem”.

Avoti.

https://pietiek.com/raksti/bordans_es_ka_premjera_biedrs_un_parejie_jkp_ministri_neko_nemakam,_lai_armija_mums_palidz/

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/viensetas-dzivojoso-vakcinacija-pret-covid-19-piesaistis-brunotos-spekus.a426760/

Novērtē šo rakstu:

162
12