Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Trešdien sarunā ar Vienotības, Zatlera reformu partijas (ZRP) un Nacionālās apvienības līderiem, pēc kuras Valsts prezidents Andris Bērziņš paziņoja, ka uztic nākamās valdības sastādīšanu Valdim Dombrovskim, valsts galva izteicis iebildes pret četriem partiju virzītajiem ministru kandidātiem, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija. Trīs no šiem kandidātiem ir ZRP virzītie. 

Trešdien, tiekoties ar Vienotības, ZRP un Nacionālās apvienības līderiem, prezidents individuāli izvērtējis katru izvirzīto ministra amata kandidātu, prasot atbildības apliecinājumu attiecīgi no Valda Dombrovska, Valda Zatlera vai Raivja Dzintara. Bērziņš izteicis savu viedokli un šaubas par atsevišķu kandidātu piemērotību un atbilstību amatam.

Pēc Pietiek rīcībā esošās informācijas, iebildes izskanējušas par ZRP virzītajiem izglītības un zinātnes ministra amata kandidātu Robertu Ķīli, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amataa kandidātu Edmundu Sprūdžu un ekonomikas ministra amata kandidātu Danielu Pavļutu. Prezidentam bijušas šaubas arī par Nacionālās apvienības virzīto kultūras ministres kandidāti Žanetu Jaunzemi-Grendi.

Novērtē šo rakstu:

0
0